1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Susurluk'ta Yatırıma Uygun 7 Dönüm Tarla

Sahibinden 7300m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18500
Metre Kare 7300m2
Ada 101
Parsel 11
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Balıkesir ili, Susurluk ilçesi, Kurucaoluk Mahallesi Çınarlısu Mevkii 101 ada 11 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Balıkesir ili, Susurluk ilçesi, Kurucaoluk Mahallesi Çınarlısu Mevkii 101 ada 11 parselde konumlu olup tarla vasıflı 7300 m2 alanlıdır. Yola 3 m ve yerleşim yerine 1,9 km mesafededir. Tarla üzerinde çok sayıda ağaç bulunmakta olup kesildiği taktirde 10 traktörden fazladır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.