1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Bandırma Erikli Mahallesi'nde 7 Dönüm Tarla

Bankadan 7200m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18477
Metre Kare 7200m2
Ada 0
Parsel 520
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Erikli Mahallesi Yalaklar Mevkii 520 parsel Bandırma/Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Tarla niteliğine sahip 520 parsel 7.200 m2 yüzölçümüne sahiptir. Taşınmaz geometrik açıdan amorf şekle, topografik açıdan düz bir arazi yapısına sahiptir. Kadastro yolu ve sulama imkanı bulunmamaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup tarımsal faaliyete uygundur. Parselin sınırlarını belirleyen herhangi bir yapı elemanı bulunmamakta olup doğal sınırları bellidir.

Ulaşım: Tarla nitelikli taşınmaz, Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, Erikli Mahallesi, Yalaklar Mevkii, 520 parseldir. Erikli Mahallesi, Bandırma İlçe merkezine yaklaşık 17 km. mesafede bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Bursa Çanakkale yolu üzerinde kuzeybatı istikamette ilerlerken sağ tarafa Ömerli Köy Yoluna dönülür. ~5,00 km ilerden sağ tarafa, ~2 km sonra sol tarafa Erikli Köyü İç Yoluna dönülür. Taşınmaz ~800 m. ilerde Erikli Köyü İç Yoluna göre 2. Parsel konumundadır. Taşınmaz 40.3303110, 28.090699 koordinatlarında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım kolaydır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.