1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Bandırma 17 Eylül Mahallesi'nde 168 m2 Dükkan

Bankadan 168m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18120
Metre Kare 168m2
Ada 2271
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

17 Eylül Mah.823 Sk.Deniz Apt.No:35/A Bandırma/Balıkesir

Açıklama

Özellikler: 8 no'lu bb binanın 1.bodrum katında konumlu olan dükkandır. Taşınmaz mimari projesine göre bodrum katta; dükkan ve wc hacimli olmak üzere 168 m2 kullanım alanlıdır.  Taşınmazın tapu vasfı dükkandır.

taşınmazın yer aldığı bina, bitişik nizam yapı düzeninde, betonarme karkas sistemde, bodrum, zemin ve 2 normal kat olmak üzere 4 katlı olarak projelendirilip inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında 1 adet dükkan, zemin katında 1 adet işyeri, 1 adet mesken ve bina girişi, 1. normal katında 3 adet mesken ve 2. Normal katında 3 adet mesken bulunmakta olup toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Binada katlar arası irtibatı sağlayan merdiven basamakları ve kat sahanlıklarında zeminler mermerdir. Bina ana girişi 823. Sokak cephesinde ve zemin kat seviyesindedir. Binada asansör bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, 17 Eylül Mahallesi, 823. Sokak, Deniz Apartmanı, No:35/A posta adresinde konumludur. Taşınmaza erişim bölgenin önemli ulaşım akslarından olan Kemal Özal Caddesi üzerinde ilerledikten sonra 817. Sokağa dönülür ve devamında 823. Sokağa bağlanılarak sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle orta gelir grubundaki aileler tarafından, mesken amaçlı kullanılan 3-4 katlı yapılar bulunmaktadır. Konu mülkün yakın çevresinde Liman AVM, Bandırma Meyve ve Sebze Hali ve Bandırma Vergi Dairesi bulunmaktadır. Konumlu olduğu bölgenin belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.