Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Bandırma 17 Eylül Mahallesi'nde 100 m2 Dükkan

Bankadan 100m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22374
Metre Kare:
100m2
Ada:
713
Parsel:
152
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
31
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
Ruhsat Tarihi:
26/03/1987
Bağımsız Bölüm:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

17 Eylül Mahallesi Kaşif Acar Caddesi Nuhoğlu Apartmanı No. 107/B Bandırma / Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Balıkesir İli, Bandırma İlçesi, 17 Eylül Mahallesi, Kaşif Acar Caddesi, Nuhoğlu Apartmanı, No:107B posta adresinde konumludur.  Taşınmazın yer aldığı bina, bitişik nizam yapı düzeninde, betonarme karkas sistemde, 3 bodrum, zemin ve 6 normal kat olmak üzere 10 katlı olarak projelendirilip inşa edilmiştir. Binanın 3. Bodrum katında 2 adet dükkan, 1 adet depo ve bina girişi, 2. Bodrum katında 2 adet mesken, 1. Bodrum katında 2 adet depo ve 1 adet mesken, zemin katında 2 adet dükkan, 2 adet mesken ve bina girişi, 1. normal katında 3 adet mesken, 2. Normal katında 3 adet mesken, 3. Normal katında 3 adet mesken, 4. Normal katında 3 adet mesken, 5. Normal katında 3 adet mesken ve 6. Normal katında 3 adet mesken bulunmakta olup toplam 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Binada katlar arası irtibatı sağlayan merdiven basamakları ve kat sahanlıklarında zeminler mermerdir. Binanın Kaşif Acar Caddesi cephesinde 3. Bodrum kat seviyesinde ve Fatih Caddesi cephesinde zemin kat seviyesinde olmak üzere 2 adet bina girişi bulunmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

3 no`lu bb binanın 3. bodrum katında Kaşif Acar Caddesi cephesine göre sağ tarafta konumlu olan dükkandır. Mahallinde yaklaşık 5 m2'lik havalandırma boşluğunun konu taşınmazın kullanımına dahil edildiği öğrenilmiştir. Taşınmaz mimari projesine göre 3. bodrum katta; dükkan ve wc hacimli olmak üzere 100 m2 kullanım alanlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.