0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Altıeylül Dallımandıra Mahallesi'nde 4247 m2 Tarla (667)

Bankadan 4247m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15570
Metre Kare:
4247m2
Ada:
116
Parsel:
413
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dallımandıra mahallesi Sırataşlar mevkii 413 parsel Altıeylül / Balıkesir

Uzman Görüşü

Verimli toprak yapısına sahip olması, arazi yapısı ve buğday ekili olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Dallımandıra Mahallesi, Sırataşlar Mevkii, 116 ada 413 parseldir. Konumu kadastro paftasından tespit edilmiştir. Köy merkezinin, kuşbakışı olarak ~1,2 km kuzeybatısında konumludur. Paftasında yapılan incelemeye göre düzgün olmayan (amorf) bir geometrik şekle sahiptir. Tüm yönlerde komşu parseller ile sınırlıdır. Yerinde yapılan incelemeye göre parsel sınırları işaretli değildir. Taşınmaz üzerinde buğday ekili olup, verimli toprak yapısına sahip, kuru tarıma uygundur.

Balıkesir merkezine yaklaşık ~18 km mesafede yer almakta olup, taşınmazın yakınlarında tarım arazileri, köy yerleşik alanındaki imarlı arsalar ve müstakil evler görülmektedir. Parsele ulaşım yolu topraktır. Dallımandıra köy merkezinin doğusundan ~600 m mesafeden İstanbul İzmir Otoyolu geçmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu bölge hafif eğimli bir arazi yapısındadır. Taşınmazın yakın çevresinde köy yerleşik alanı içinde konut imarlı arsalar, müstakil evler bulunmakta olup, köy dışına gidildikçe araziler taşsız, derin ve verimli toprak yapısına sahiptir. Çevre arazilerde buğday yetiştirildiği görülmekte olup, kuru tarım yapılmaktadır. 

Ulaşım: Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Dallımandıra Mahallesi, Sırataşlar Mevkii, 116 ada 413 parsel “TARLA” vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Balıkesir-Edremit Karayolunun 15.km’sinde bulunan İzmir-İstanbul Otobanı Köprülü Kavşağına gelmeden sola dönerek Dallımandıra yoluna girilir. Asfalt yolda ~5 km ilerlenerek 3/25 Dallımandıra merkezine ulaşılır.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.