0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Kemalpaşa'da 117 m2 Ara Kat Daire

Şirketten 3 + 1 117m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18979
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
117m2
Ada:
121
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
16
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi Güney Sokak No:11/3 Kemalpaşa /Artvin

Açıklama

Özellikler: Artvin ili Kemalpaşa İlçesi Cumhuriyet Mahallesi 121 ada 10 parsel üzerinde konumlu 3. kat 3 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz projesine göre 3 oda + salon + mutfak + hol + banyo + wc + kiler + 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Brüt 117 m2 kullanım alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu bina zemin+ 4 normal kattan oluşmaktadır. Binada 4 mesken, 1 İşyeri olmak üzere toplamda 5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dışı cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Pencereler PVC malzemeden yapılmıştır. Isınma sistemi soba ile sağlanmakta, Binada asansör yoktur.

Taşınmaz İlçe merkezine yakın çevresinde sosyal yaşamın gerektirdiği market ve benzeri ticari birimler resmi kurumlar, belediye, sağlık ocağı cami, okul, taksi durağı, çocuk parkı, lokanta, çay ocağı gibi ihtiyaçlar çok yakın mesafelerden karşılanabilmektedir. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet ve ticaret amaçlı tercih edilmektedir. Bölgenin (yol, su elektrik, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgenin yapılaşma oranı %30-40 seviyesindedir. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla yapılmaktadır. Bölge 4.Derece deprem bölgesinde yer almaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun 22. Maddesinin 2.fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. 2565 Sayılı Kanunun 28.Md. Gereği Yabancıların Taşınmaz mal edinemeyacekleri ve İzin Almadıkca Kiralayamayacakları bölge içerisinde kalmaktadır. Taşınmazın tahliyesi alıcıya aittir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.