0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Hopa'da 3+1 Ara Kat Daire

Şirketten 3 + 1 125m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19102
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
125m2
Ada:
214
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
37
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
10.03.1988
Ruhsat Tarihi:
08.05.1985
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sundura Mahallesi 5. Cadde No:7/3 Hopa/Artvin

Açıklama

Özellikler: Artvin İli Hopa İlçesi Sundura Mahallesi'nde konumlu binanın 3 normal katında yer alan 3 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Projesine göre; brüt 125 m² kullanım alanına sahip olup, 3 oda + salon + mutfak + hol + banyo + wc + kiler + 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bina zemin+ 4 normal kat toplamda 5 kattan oluşmaktadır. Binada 4 mesken, 1 depo olmak üzere toplamda 5 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı çelik doğramalı camlı kapı takılıdır, binanın dışı cephesi boyası ile pencereler PVC malzemeden yapılmıştır. Isınma sistemi soba ile sağlanmakta olup binada asansör yoktur.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun 22. Maddesinin 2.fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. 2565 Sayılı Kanunun 28. maddesi Gereği Yabancıların Taşınmaz mal edinemeyecekleri ve İzin almadıkça Kiralayamayacakları bölge içerisinde kalmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.