0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Hopa Sundura Mahallesi'nde Hisseli Ahşap Ev ve Çay Bahçesi

Şirketten 2 7m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19758
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
7m2
Ada:
346
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
13/144
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
32
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sundura Mahallesi, 46. Sokak, 2. Km No: 37, Hopa/Artvin

Açıklama

Özellikler: Söz konusu Artvin İli, Hopa İlçesi, Sundura Mahallesi, 346 ada 9 parselde konumlanan 41.237,98 m2 yüzölçümlü, “Ahşap Bina Ve Çay Bahçesi” vasfında olan taşınmazdır. Parsel üzerinde 1 katlı ahşap ev ve 1 katlı betonarme odunluk bulunmaktadır ve ahşap ev 56 m2, odunluk ise 25 m2'dir.. Parselin kuzeyinde 56 m2 taban oturumlu, 1 katlı ahşap ev, parselin güneyinde yaklaşık 25 m2 taban oturumlu, 1 katlı betonarme odunluk bulunmaktadır. Parsel, kadastro yoluna batı yönden yaklaşık 386 m cephelidir. Yola göre derinliği de yaklaşık 290 m’dir. Geometrik olarak amorf, topoğrafik olarak eğimli bir yapıdadır. Batıdan kadastro yoluna, diğer cephelerden komşu parsellere cephelidir. Tarımsal faaliyetleri engelleyebilecek herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir. Sınırları tel, çit, direk vb. emare ile belirlenmemiştir. 

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 13/144'tür. Hisseye düşen 3.722,87 m2'dir.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.