COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Hopa Cumhuriyet Mahallesinde 136 m2 Dükkan

Bankadan 136m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 10987
Metre Kare 136m2
Ada 620
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Cumhuriyet Mah. Artvin Cad. No: 222 D1 / 8 Hopa / Artvin

Açıklama

Özellikler: 8 bağımsız bölüm numaralı asma katlı dükkan, bulunduğu binanın zemin katında konumlu kuzey cephesinde yer almaktadır. Zemin katı; dükkan ve depo hacimlerinden oluşmakta olup brüt 96 m2 alanlıdır. Asma katı mimari projesine göre; ofis, lavabo ve wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 40 m2 alanlı, toplamda brüt 136 m2 alana sahiptir. Taşınmazın vitrini cam bölmeli demir doğrama olup, ısınma gereksinimi soba ile sağlanmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 620 ada 2 parsel sayılı 2.286,38 m2 yüzölçümlü eğimli bir 
arsa üzerinde ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında tek blok olarak inşa edilmiştir. Ana yapı mimari projesine göre ve halihazırda zemin+asma+1 normal+ asma katlı olarak toplam 2 katlı olarak inşa edilmiştir. Zemin+ asma katında 10 adet asma katlı dükkan, normal+ asma katında 9 adet asma dükkan olmak üzere toplam 19 adet bağımsız bölüm içermektedir. Ana yapıda giriş her bağımsız bölümde kendi cephesinden sağlanmaktadır. Dış cephesi sıvalı ve boyalı olup, ısınma gereksinimi soba ile sağlanmaktadır.
Ulaşım: Hopa­-Borçka 
karayolundan Borçka istikametine doğru Artvin Caddesi geçilir. Hopa Hopa Devlet Hastanesi geçildikten sonraki ilk sağdan dönülür ve Hopa Küçük Sanayi Sitesine girilir. Taşınmaz D Blok içerisinde yaklaşık 130 metre ileride yolun sağ tarafında bulunmaktadır. Bölge eski yerleşim bölgelerinden olup alt yapı hizmetlerinden istifade etmektedir. Sosyal donatı alanları olarak az gelişmiş olan bölge yapılaşmasını kısmen tamamlamıştır. Taşınmazın yakınında Hopa Devlet Hastanesi, akaryakıt istasyonları, tır parkı, cami, market gibi yapılar bulunmaktadır. İlgili bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşım imkanları iyi seviyededir.
Not: 12.09.2014 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.