Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Artvin Borçka Merkez Mahallesinde 95 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 5985
Pafta F47A14c1d
Ada 253
Parsel 41
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 35

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Merkez Mah. Muratlı Cad. Şenortaklar Apart. No: 53 6. Kat No: 35 Borçka/Artvin

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Artvin Ili, Borçka İlçesi, Merkez Mahallesi, Muratlı Caddesi, 53 kapı numaralı Şen Ortaklar Apartmanı içerisinde 6.katında yer alan 35 numaralı meskendir. (Uavt: 22) Taşınmaza ulaşım için; Borçka Köprüsünü geçtikten sonra Cumhuriyet Meydanına ulaşılır. Ardından Muratlı Caddesine girilir. Caddeye girdikten sonra 300 metre sonra solda kalmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ile, özel araçlarla ve yaya olarak sağlanabilmektedir.

Özellikler: Taşınmaz onaylı projesine göre binanın 6.katında bina girişine göre sol arka tarafta konumlu meskendir. Taşınmaz projesine göre hol, salon, mutfak, 3 oda, banyo, wc ve 2 adet balkondan oluşmakta olup 95 m2`dir. Taşınmaz içerisine girilmemiştir. Dışarıdan yapılan gözlemlere göre salonun yanında yer alan boşluğun mesken içine alındığı, küçük balkonun çıkıntı olan kısmının yapılmadığı tespit edilmiştir. 

Ana taşınmaz; Artvin İli, Borçka İlçesi, Merkez Mahallesi, 253 ada 41 parsel, 480,62 m2 yüzölçümlü arsa ve üzerinde ayrık nizam betonarme yapı tarzında 3/A yapı sınıfında inşa edilmiş 2 bodrum+asma, zemin ve 6 normal kattan olmak üzere 9 katlı binadan oluşmaktadır. Mimari projesine göre binanın 2 bodrum+asma katında 5 adet dükkan, 1.bodrum ve zemin katında dörder adet dükkan ve diğer katların her birinde dörder adet mesken olmak üzere; binada toplam 37 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin katından güney cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıvalı ve mozaik kaplıdır. Bina giriş kapısı demir ve merdiven korkulukları ahşap doğrama olup, merdivenler mermer kaplıdır. 

Taşınmazın bulunduğu bölge konut+ticaret fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Taşınmazın çevresinde aynı yapı nizamına sahip zemin katı iş yeri olan konut blokları yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Borçka Belediyesi, Mavi Çarsı, PTT, banka şubeleri, iş yerleri, cami, market gibi yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede orta ve yüksek gelir grubuna  mensup bireyler ikamet etmektedir. Bölge altyapı gelişimini tamamlamış olup belediye hizmetlerinden tamamıyla faydalanmaktadır. Taşınmazın ulaşımı ana caddeye yakın olması sebebiyle kolay ve sorunsuzdur.