0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Borçka Kaynarca Köyü'nde 136 m2 Tarla

Şirketten 136m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19753
Metre Kare:
136m2
Ada:
155
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kaynarca Köyü 155 ada 14 parsel Borçka / Artvin

Açıklama

ARTVİN BORÇKA KAYNARCA KÖYÜ'NDE 136 m2 TARLA

Özellikler: Taşınmaz, Artvin İli, Borçka İlçesi, Karynarca Köyü, 155 ada, 14 parseldedir. 136,52 m2 yüzölçümlü, niteliği “Tarla” vasıflıdır. Parsel, kadastro yoluna doğu yönden yaklaşık 13 m cephelidir. Yola göre derinliği de yaklaşık 16 m’dir. Geometrik olarak dikdörtgenimsi, topoğrafik olarak düz bir yapıdadır. Doğudan yola, diğer cephelerden komşu parsellere cephelidir. Tarımsal faaliyetleri engelleyebilecek herhangi bir olumsuzluk (alkalilik, tuzluluk, taban suyu, taşlılık vb.) söz konusu değildir. Sınırları, tel, çit, direk vb. emare ile belirlenmemiştir.

Parsel üzerinde betonarme 2 katlı bir ev bulunmaktadır. Uydu görüntüsü üzerinden yapılan ölçümlere göre yaklaşık 50 m2 taban oturumlu bu yapı, zemin + 1 normal katlı ve yaklaşık toplam 100 m2 yapı inşaat alanlıdır. Herhangi bir mimari proje ve yapı ruhsatına rastlanılmamıştır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.