Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Borçka Güreşen Köyü'nde Hisseli Ahşap Ev ve Bahçesi

Şirketten 3 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19725
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
85m2
Ada:
253
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/3
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
999
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Güreşen Köyü Boyalı Mevkii 253 ada 3 parsel Borçka/Artvin

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar Artvin İli, Borçka İlçesi, Güreşen Köyü, 253 ada, 3 parsel sayılı, 256,67 m2 yüzölçümlü, “Ahşap Ev Ve Tarla” nitelikli ve  497 ada, 6 parsel sayılı, 5.523,29 m2 yüzölçümlü, “Çay Bahçesi” nitelikli gayrimenkullerdir. 

253 ada 3 parsel: Parsel üzerinde 3 katlı ev, çay ve yabani ağaçlar bulunmaktadır. Ahşap ev yaklaşık 60 m2 taban oturumlu bu yapı, zemin + 2 normal katlı ve yaklaşık toplam 210 m2 yapı inşaat alanlıdır. Parsel, kadastro yoluna cepheli değildir. Geometrik olarak dikdörtgen formda olup topoğrafik olarak eğimli bir yapıdadır. Tüm cephelerden komşu parsellere cephelidir. Tarımsal faaliyetleri engelleyebilecek herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir. Sınırları, tel, çit, direk vb. emare ile belirlenmemiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz üzerindeki yapının yaşı bilinmemektedir.

497 ada 6 parsel:  Parsel, kadastro yoluna güneybatı yönden yaklaşık 60 m cephelidir. Yola göre derinliği de yaklaşık 100 m’dir. Geometrik olarak dikdörtgen formda olup topoğrafik olarak eğimli bir yapıdadır. Güneybatıdan yola, doğudan dereye, diğer cephelerden komşu parsellere cephelidir. Tarımsal faaliyetleri engelleyebilecek herhangi bir olumsuzluk (alkalilik, tuzluluk, taban suyu, taşlılık vb.) söz konusu değildir. Sınırları, tel, çit, direk vb. emare ile belirlenmemiştir.

Not: Taşınmazlar hisseli olarak satılmaktadır. Satılık hisse oranı 1/3 'tür. Hisseye düşen 1.926,66 m2'dir.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Güncel imar durumu hakkında ilgili belediyesinden bilgi alabilirsiniz. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.