1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Antalya Muratpaşa Zerdalilik Mahallesi'nde 3+1 112 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17891
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 3361
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 34
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 22/04/1986
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Zerdalilik Mah.1385 Sk. Kavukçu Apt. No:9 K:4 D:15 (17) Muratpaşa/Antalya

Açıklama

Özellikler: 17 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 4. Katında bina girişine göre sağ yan ön arka tarafta yer almaktadır. Güney, kuzey ve doğu cephelidir. Mimari projesine göre taşınmaz salon, mutfak, 3 oda, 2 balkon, 1 banyo. 1 wc ve antre/hol olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş olup yaklaşık brüt 112 m2 alanlıdır. İncelenen kat irtifakına esas projesi ile vaziyet planı üzerindeki konum, kat, kattaki konum ile alan ve mimari olarak projesine uygun inşa edilmiştir. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı, pencereleri pvc doğramadır.

3361 ada, 2 parsel sayılı, 831,00 m2 yüz ölçümlü arsa ve üzerine B.A.K. tarzda inşa edilmiş tek bloktan oluşan yapıdır. Geometrik olarak yamuk formunda olup düz topografyaya sahip, köşe parseldir. Baısı 1408 sokak, güneyi 1385 Sokak ve diğer yönleri komşu parsel cephelidir. Taşınmazın konumlu olduğu bina 1 bodrum kat + zemin kat vé 4 normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın, 1. bodrum katında: 1,2 bb nolu dükkanlar odunluklar ve giriş, zemin katında- 4. normal katların her birinde 3 şer adet daire olmak üzere 15 yapının tamamında toplam 17 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Konu taşınmaz olan 17 bb mesken, 15.16 bb meskenlerle birlikte 4. katta yer almaktadır. Binalarda ortak mekan zeminleri, merdivenler ve sahanlıklar taş karo kaplama olup binanın dış cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Bina girişi projesinde ve mahallinde 1. Bodrum kattan kat güney cepheden sağlanmakta olup vaziyet planı üzerinde bina giriş cephesi belirtilmiştir. Taşınmaza açık otopark görülmüştür. Çevre düzenlemeleri ve peyzaj uygulaması tamamlanmıştır. 

Ulaşım: Antalya ili, Muratpaşa ilçesi, Zerdalilik Mahallesi 1385 Sokak, No: 9, Kavukçu apt. Kat:4, D:15 Nolu (Tapu 17 bb) daire posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Burhanettin Canat Caddesi üzerinde güney yönünde gidilirken 1385 Sokak ile kesiştiği kavşaktan sağa dönülür. 1385 Sokak üzerinde batı yönünde -300 metre gidildikten sonra sağ kolda yer alan 9 diş kapı numaralı binada konumludur. Taşınmaza yakın konumda Atatürk Ortaokulu bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genel olarak, konumu, ulaşım kolaylığı, sosyal donatıların artıyor olması vb. gibi olumlu özellikleri dolayısıyla tercih edilen bölgelerindendir. Alt yapı çalışmaları tamamlanmış, belediye hizmetlerinden yararlanan bölgenin nüfus artışı, artan yapılaşma ve doluluk oranı vs. nitelikleri sebebiyle cazibesini arttırmaya ve gelişmeye devam edeceği öngörülmektedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölge şehrin gelişimini tamamlamış bir bölgesi olup, çevre genellikle zemini ticari normal katları konut yapılardan oluşmaktadır. Bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, gibi ticari faaliyetler yakındır. Yakın çevresinde 4-5 kata kadar yapılaşma gösteren konut alanları yer almaktadır. 

Not: 22/04/1986 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.