COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Muratpaşa Şirinyalı Mahallesinde 245 m2 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 245m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11925
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 245m2
Ada 5358
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şirinyalı Mahallesi, Savaş Caddesi, No:22, Paksoy Apartmanı, K:4+Ç, D:9 (BB No:11) Muratpaşa/ANTALYA açık adresinde konumludur.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Şirinyalı Mahallesi, Savaş Caddesi, No:22, Paksoy Apartmanı, K:4+Ç, D:9 (BB No:11) Muratpaşa/ANTALYA açık adresinde konumludur. 

Özellikler: Taşınmaz 217 m2 (NK:160 m2 + ÇK:57 m2) kullanım alanına sahip olup normal katta antre, koridor, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo-wc, wc ve 2 adet balkon: çatı katta hol, 2 adet oda, banyo-wc, duş ve 2 adet açık teras hacimlerinden oluşmaktadır. 45 m2 alanlı açık teras kısmi kullanım alanı hesabı dışında tutulmuş olup değere etkisi şerefiye içerisinde dikkate alınmıştır. Daire içerisinde zeminler seramik ve laminat parke kaplı, duvarlar ve tavanlar plastik boyalıdır. Pencere doğramaları PVC den mamul, panjurlu ve ısıcamlıdır. Daire giriş kapısı çelik; iç kapılar ahşap kapıdır. Islak mahallerde zeminler ve duvarlar seramik kaplı; tavanlar asma tavanlıdır. Banyolarda kabinli duş teknesi, Hilton lavabo ve ankastre klozet bulunmaktadır. Mutfak dolapları MDF den, tezgah ise çimstone malzemeden mamuldür. Taşınmaz kuzey-güney-doğu olmak üzere üç yöne cephelidir. Taşınmaz bağımsız bölüm bina girişine karşıdan bakıldığında 4.kat seviyesinde sol, ön-arka cephelerde konumludur. Taşınmaz çatı katındaki banyo ve duş hacimlerinin ara duvarının iptal edilerek iki hacmin birleştirildiği: doğu cephede çatı arası hacimlerinin açılarak mutfak ve depo (21 m2) olarak tefriş edildiği; güney cephede bulunan güneş enerjisi terasına doğu yaklaşık 1 m girilerek güney cephedeki yatak odasının (7 m2) büyütüldüğü görülmüştür. Taşınmaz mahalde toplam 245 m2 (NK:160m2+ÇK:85m2) kullanım alanı ve 45 m2 açık terasa sahiptir.
Taşınmaz betonarme karkas tarzda ve ayrık nizamda inşa edilmiş olup 2 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Binanın 2.bodrum katında dükkan depoları ve bina müştemilatları: bodrum katında bina girişi. 1 adet mesken ve 2 adet depolu dükkan; diğer katlarında 2'şer adet mesken olmak üzere binada toplam 11 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi kuzey cephedendir. Bina dış cephesi siyah ve boyalı olan binanın merdiven sahanlığı merdivenleri mermer kaplı giriş kapısı demirden mamul camlı kapıda. Binada asansör yoktur.

Not: Taşınmazın projesine göre bina girişi bodrum katta olması nedeniyle 4 normal kat görünmektedir. p