COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 78m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12081
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 6065
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B Blok 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Güzeloba Mahallesi, 2310 Sokak, Bozkum Sitesi, B Blok, No: 3B/9 Muratpaşa / Antalya

Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde 2+1 Daire

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina 3. katında bina girişine göre solda yer almakta olup kuzey, güney ve doğu cephelidir. Taşınmaz projesine göre 78 m2 kullanım alanlı olup, antre, saha açık mutfak 2 oda, banyo-wc ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Ana gayrimenkul 2012 m2 arsa üzerine, ayrık nizam betonarme yapı tarzında, A ve B Blokdan oluşan site şeklinde inşa edilmiştir Parselin güney ve doğusu yol, diğer cephelerinde komşu parseller bulunmaktadır. Taşınmazın içinde bulunduğu B Blok parselin kuzeyinde yer almaktadır. B Blok projesine göre 2 bodrum, zemin, 7 normal kattan oluşmaktadır. Projesine göre 2.bodrum katta sığınak ve kapıcı dairesi 1. bodrum katta 1-2 nolu mesken, zemin katta 3-4 nolu mesken ve 1. normal kattan 7. normal kata kadar her katta ikişer adet mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın dışı dış cephe boyası ile boyalı olup asansör bulunmaktadır. 
Ulaşım: Muratpaşa Belediyesinden Tekelioğlu Caddesi üzerinden Kundu Oteller istikametinde gidilir. Işıklı kavşaktan Barınaklar Bulvarına devam edilir. Bulvar sonunda sağa Havaalanı Caddesine dönülür. Cadde sonunda sola Lara Caddesine dönülür. 450 m sonra sağa Lara Caddesine devam edilir. Yaklaşık 220m sonra sola 2310.Sokağa dönülür. Taşınmazın içinde bulunduğu Bozkum Sitesi yaklaşık 100m sonra yolun solunda yer almaktadır. Yakın çevresinde iç kesimlerde zemin + 2-3 katlı bağımsız bloklar ile ana yol üzerinde zemin+4-6-7 katlı binalar yer almakta olup, mevcut binalar mesken ve apart otel amaçlı kullanılmaktadır. Bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş durumdadır. Ulaşım özel otobüs ve dolmuşlarla sağlamaktadır.