COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Muratpaşa Dutlubahçe Mahallesi'nde 251 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 251m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17365
Metre Kare 251m2
Ada 2638
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dutlubahçe Mah.748 Sokak A Girişi No:10/C Muratpaşa/Antalya

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 3 bağımsız bölüm no lu “ASMA KATLI DEPOLU DÜKKAN " projesine göre; bodrumkat+zemin kat+asma katta binaya güney cepheden bakıldığında doğudan batıya doğru 3.sırada ara dükkan olarak, güney yönünde 748 nolu sokak cephelidir. Dükkanın projesine göre sokak cephesi 7.20 m'dir. Taşınmaz projesine göre; Bodrum katta;80 m2, Zemin katta:95 m2, Asma katta:76 m2 olmak üzere brüt toplam 251 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz projesine göre, Bodrum katta; tek hacim depo, Zemin katta; tek hacim dükkan, Asma katta; tek hacim dükkan ve wc bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı bina:713 m2 alanlı, 2638 ada 5 parsel üzerinde, betonarme yapı strüktüründe, bitişik nizam olarak bodrum kat + zemin kat + asma kat + 4 normal kat + çatı kat olmak üzere toplam 6 kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binada projesine göre bodrum katta; sığınak, su deposu, hidrafor ve dükkanlara ait depo hacimleri, zemin katta; 5 adet dükkan, kapıcı dairesi ve apartman girişi holü asma katta; dükkanlara ait hacimler, 3 adet normal katta; her katta 5'er adet mesken, 4.kat+çatı katta; 4 adet dubleks mesken ve 1 adet mesken olmak üzere toplam binada 25 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın zemin kattan ve kuzey cepheden 3 adet girişi bulunmakta olup bina giriş kapıları demir doğrama camlı kapıdır. Diş cephesi ince sıva üzeri akrilik esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır. Binada 3 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Dutlubahçe Mahallesi,748 sokak, A Girişi, No: 10/C (Dükkanlar harf ile numaralandırılmıştır.) adreslidir. Taşınmaz Gazi Bulvarı ile Fatih Caddesi kesişiminde Fatih Caddesi istikametinde 415 m güney yönünde ilerlenir ve sol kolda 751.Sokak istikametine dönülür. Doğu yönünde 250 m devam edilir ve sağ kolda 753.Sokak istikametine dönülür. Değerleme konusu taşınmazın yer aldığı bina 125 m mesafede sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; 4-8 katlı konut ve seyrek olarak alt katlar ticari fonksiyonlu apartman şeklinde yapılaşma bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi eski yapılaşan bir yerleşim bölgesi olması nedeniyle yapı yoğunluğu yüksek seviyededir. Binanın cephe olduğu sokak ve üzerinde genel olarak alt katlar konut kullanımında ana arter niteliğinde olan Fatih Caddesi üzerinde üst katlar konut alt katlarda küçük ve orta ölçekli ticari işletmeler(inşaat malzeme satış dükkanları, market, vb. şeklinde dükkanlar) bulunmaktadır. Taşınmazın cephe olduğu sokak üzerinde oldukça düşük yoğunlukta araç ve yaya trafiği vardır. Konu taşınmazın çevresi, orta gelir grubuna hitap etmektedir. Taşınmaz; toplu taşıma güzergahlarına yakın mesafede yer almakta olup şehir merkezinde konumlanmaktadır. Yakın çevresinde; 400 m mesafede Eski Sanayi Sitesi, 415 m mesafede Necati ve Fatma Dölen İlkokulu yer almaktadır.( Ulusal Adres Veri Tabanı Numarasi: 1542777402)

Not: Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.