COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Muratpaşa Altındağ Mahallesinde 3+1 100 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8891
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 2826
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 43
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 33

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Antalya İli, Muratpaşa ilçesi, Altındağ Mahallesi, Teomanpaşa Caddesi Kilit Apartmanı A giriş 6. kat

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Antalya İli, Muratpaşa ilçesi, Altındağ Mahallesi, Teomanpaşa Caddesi üzerinde Kilit Apartmanının A girişininin 6. katında yer alan 33 bağımsız bölüm no'lu dairedir. Taşınmazın konumlandığı bina; Teomanpaşa Caddesine cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde; genelde zemin katları işyeri, normal katları ise konut olarak kullanılan 5 -6 katlı betonarmne binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. Bölge, Muratpaşa Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 
Özellikler: Taşınmaz, binanın güney (A) girişine göre sağ tarafta konumlanmakta olup, yaklaşık brüt 100 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre; hol, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, WC ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Zeminler salon ve odalarda laminant parke, diğer bölümlerde ise seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, diğer hacimlerde ise plastik boyalıdır. Tüm tavanlar plastik boyalıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ise ahşaptan mamuldür. Pencereler kısmen ahşap kısmen de PVC'den mamüldür. 
Taşınmazın yer aldığı bina; 2 bodrum, zemin, 6 normal kat olmak üzere toplam 9 katlıdır. Binanın 2. bodrıım katında; sığınak ve kapıcı dairesi, 1. bodrum katında 5 adet asma katlı dükkan ve 3 adet daire, zemin katında 4 adet daire, diğer katların her birinde ise dörder adet daire bulunmakta olup, binada toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın girişleri güney (A blok) ve batı (B blok) cepheden sağlanmakta olup, ana girişi bodrum kat seviyesindedir. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mozaik beton kaplı, binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır.