1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Antalya Kepez Kuzeyyaka Mahallesi'nde 55 m2 Dükkan

Bankadan 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17955
Metre Kare 55m2
Ada 1889
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 24
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kuzeyyaka Mahallesi 2523 Sokak Yeşilöz Apartmanı No:4 Kat:Z 2 nolu dükkan Kepez/Antalya

Açıklama

Özellikler: 2 no.lu bağımsız bölüm ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. bodrum katında (subasman kotu +2,50 olduğu için fiziki olarak zemin katta görünmektedir.) ve sol tarafta kalmakta (kuzey ve güney cepheli) olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine göre 55 m2 dir. Bağımsız bölüm dükkan ve tuvalet bölümlüdür. Tapu vasfı dükkandır.  Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Tapu vasfı dükkandır.

Bağımsız bölümün bulunduğu bina 375,02 m alanlı arsası üzerinde, doğudan ikiz nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 2 bodrum + zemin + 2 normal katlı inşa edilmiştir. Binanın 2. bodrum katında odunluklar, 1. bodrum katında 2 adet dükkan, zemin katında ve diğer normal katlarda her katta 2 adet daire olacak şekilde binada toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Açık otopark imkanı bulunan binada. ısınma klima ile yapılacak şekilde düşünülmüştür.

Ulaşım: Taşınmaz, Antalya iIi, Kepez ilçesi, Kuzeyyaka Mahallesi, 2523 Sokak üzerinde konumlu Yeşilöz Apartmanı, No:4, bodrum katta konumlu 2 nolu dükkandır. Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Yeşilırmak Caddesi'ne yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede. genellikle konut amaçlı ve bodrum + zemin + 2 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Yeşilırmak Caddesi'ne olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler, Kuzeyyaka Parkı olarak ifade edilebilir. (36.934308. 30.106887)

Not: Taşınmaz tapusuna göre  1. bodrum katındasubasman kotu +2,50 olduğu için fiziki olarak zemin katta görünmektedir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.