COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Kaş Kemer Mahallesi'nde 200 m2 Ev ve Arsası

Bankadan 2 200m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16762
Oda Sayısı 2
Metre Kare 200m2
Ada 109
Parsel 86
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 2059

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemer Mahallesi, Kabaseki Mevkii 109 Ada, 86 Parsel Kaş Antalya

Açıklama

Özellikler: 109 ada 86 parsel, tapusuna göre 2059,69 m2 boyutlarında, ev ve bahçe niteliğinde taşınmazdır. Taşınmazın bati cephesinde kadastro yolu bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım Akçay-Kakan yolu üzerinden asfalt yoldan sağlanmaktadır. Parsel üzerinde kadastro patasına yaklaşık 110 m2 taban alanlı ,90 m2 1.kattan oluşan toplam yak. brüt 200 m2 alanlı betonarme yapı mesken bulunmakta olup gen kalan kısmında bahçesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerindeki yapı zemin kat itibariyle kadastro paftasına iş olup belediyede yapılan İncelemede herhangi bir ruhsat ve resmi evrak bulunmamaktadır.

Ulaşım: İlçe merkezine yaklaşık 60 kilometre mesafede Kemer Mahallesi Kabaseki mevkiinde konumludur. Taşınmaz ana ulaşım arteri olan Akçay-Kalkan yoluna yaklaşık 1000 metre mesafede konumludur. Taşınmaza yakın konumda güneyde Sinekçi cami bulunmaktadır. Taşınmaz parsele ulaşım özel araçla sağlanabilmekte olup taşınmazın batı cephesinde kadastro yolu bulunmaktadır. Yakın konumda elma bahçeler serada domates yetiştiriciliği başta olmak üzere tarımsal faaliyetler bulunmaktadır. Taşınmaz ev ve bahçe nitelikli olup, ana gayrimenkul detayında belirtilmiştir. Taşınmaz üzerindeki yapı zemin kat olarak kadastro paftasına işli olup ilgili belediyede yapılan İncelemede herhangi bir ruhsat vb. resmi evrak bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.