COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Selçuklu Mahallesinde 3+1 125m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12229
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 1017
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

SELÇUKLU MAHALLESI, 46.SOKAK, ÇIÇEK APARTMANI, NO:16/3 SINCAN/ ANKARA

Açıklama

Yakın konumda, pazar yeri, ilkokul, cami, park gibi sosyal donatılar mevcut, toplu taşıma araçları yürüme mesafesinden geçmekte, Mantolamalı binada, Yapı kullanma izin belgesi bulunması fırsat, 3 oda salon 125.00 m2, YÜKSEK GİRİŞ DAİRE
Özellikler: Taşınmaz, zemin kat 3 bb no.lu meskendir. Taşınmaz bina girişine göre ve 46.Sokak üzerinden bakınca sol arkada yer almaktadır. Güney ve doğu olmak üzere 2 cephelidir. Brüt 125 m2 alanlıdır. Salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, hol, 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Salon bağımsızdır. İnceleme dışarıdan ve proje üzerinden yapılmıştır. Projesiyle dış hatlar itibariyle uyumludur. Kombi kalorifer ısıtma sistemlidir.
Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan bodrum+zemin+3 normal katlı betonarme binadan ibarettir. Ana taşınmazı 
oluşturan bu iki temel etmenin taşınmazın toplam değerine etki eden özgün vasıf ve unsurları aşağıda sırasıyla verilmiştir. ARSA BÖLÜMÜ: 1.181m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen şeklinde, kot olarak yol seviyesi ile aynı seviyede, topoğrafik olarak eğimsiz bir yapıdadır. Kuzeyinde yer alan 46.Sokağa cepheli olup, diğer yönlerde komşu parseller yer almaktadır. Arsa bölümünün değerine tesir eden imar özellikleri raporun “İmar Durumu” bölümünde, çevre özellikleri ise raporun “Taşınmazın Yeri ve Çevre Özellikleri“ bölümünde verilmiştir. BİNA BÖLÜMÜ: Parsel üzerine ayrık nizamda, betonarme yapı türünde, bodrum+zemin+3 normal katlı olarak yaklaşık 2005 yılında inşa edilmiş yapı yer almaktadır. Bodrum katta, kapıcı dairesi, kömürlükler, sığınak, 5 ve 9 bb no.lu meskenlere ait depolar, zemin katta, 1,2,3,4 bb no.lu meskenler, 1.normal katta, 5,6,7,8 bb no.lu meskenler, 2.normal katta, 9,10,11,12 bb no.lu meskenler, 3.normal katta, 13,14,15,16 bb no.lu meskenler olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina dış cephesi mantolamalı sıva üzeri boyalıdır. Merdiven korkulukları ve bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Binanın girişi, zemin katından, 46.Sokak üzerinden,kuzey cepheden sağlanmaktadır.
Ulaşım: Ana 
arterlerden Hürriyet Caddesi üzerinde kuzey yönüne ilerlerken Göktuğ Caddesi kavşağı geçilir ve ikinci sağa, 46.Sokak'a girilir ve 250m sonra sağda yer almaktadır. Bölge konut kullanımına ayrılmış olup ticari faaliyet genel olarak Hürriyet Caddesi üzerinde yoğunlaşmıştır. Cadde üzerinde alt katları genellikle dükkan olarak kullanılan bölgede binalar genellikle 15­20 yıllıktır. Yapılaşma 4­5 katlı betonarme binalar şeklindedir. Kamu hizmetlerinden istifadesi ve teknik altyapısı tamdır. Yakın konumda, pazar yeri, ilkokul, cami, park gibi sosyal donatılar mevcuttur. Ulaşım, yürüme mesafesinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.
Not: 19/08/2005  tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.