COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Plevne Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 182m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12862
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 182m2
Ada 264
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Plevne Mahallesi, Atik Sokak, Sebil Apartmanı, No:15/10 Sincan/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina girişine göre sağ, sokağa göre ise arka konumda yer almakta olup kuzeydoğu, kuzeybatı ve güneybatı yönlerine cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3. normal katta antre, salon, 1 tanesi salona bağımlı 3 oda, mutfak, duş, wc ve 2 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup yaklaşık brüt 94 m2, çatı katta ise hol, oda, banyo ve 1 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup yaklaşık brüt 37 m2 kullanım alanlıdır. Toplam yasal kapalı alan yaklaşık brüt 131 m2'dir. Çatı katta ayrıca yaklaşık 51 m2 alanlı açık teras mevcuttur. Pencereleri ahşap doğramadır. Dairede yapılan incelemelerde terasın üzerinin ahşap sundurma ile kapatıldığı tespit edilmiştir. Dairenin iç özellikleri bilinememektedir.
Ana gayrimenkul 264 ada 16 parselde 675 m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerinde betonarme yapı türünde inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul 6 katlı olup bodrum+ zemin kat+ 3 normal kat+çatı katı şeklinde inşa edilmiştir. Otopark bulunmaktadır.

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Yazı Caddesi üzerinde kuzeybatı yönünde ilerlenirken önce sağa Doğu Sokağa, daha sonra sola Atik Sokağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle kendisine benzer tarzda yapılar bulunmaktadır. Bölgenin altyapı ve ulaşım hizmetleri tamdır. Ulaşım, yakın çevreden geçen toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.

Not: 30.11.1998 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi mevcuttur.