0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Sincan Atatürk Mahallesi'nde 60 m2 Dükkan

Bankadan 60m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16753
Metre Kare:
60m2
Ada:
50
Parsel:
34
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
21
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
29.12.1999
Ruhsat Tarihi:
04.05.1995
Bağımsız Bölüm:
10
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mah.Meltem Sok.Pasaj Apt.No:36/10 Sincan/Ankara

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, binada asansör ve otopark olması, hastane, kamu kurumları ve toplu taşımaya yakın olması, merkezi bir bölgede konumlanması ve ulaşım imkanlarının iyi olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 10 bağımsız bölüm numaralı dükkan binanın zemin katında, bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. Taşınmaz mimari projesine göre tek hacim dükkan olmak üzere toplam brüt ortak alan hariç 60 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç bölmelerinin oluşturulduğu, halihazırda çalışma alanı, 2 atölye, stüdyo ve depo olarak kullanılmaktadır. Dükkanda giriş ve atölye hacimlerinin zeminleri seramik kaplı, duvarları boyalı, tavanları kısmen dekoratif köpük kaplıdır. Stüdyo ve stüdyoya ait depo zeminleri laminat parke duvarları ses yalıtım malzemesi kaplı, tavanı dekoratif köpük kaplıdır. Dükkanın pasaj içi koridor alanına cephesi bulunmakta olup vitrini camekanlı alüminyum doğrama, iç kapıları panel kapıdır. Dükkanda ısıtma sistemi bulunmamaktadır. Dükkan halihazırda kiracı tarafından müzik atölye ve stüdyosu olarak kullanılmaktadır.

Bina girişi Meltem Sokak üzerinden zemin kat ön cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda zemin seramik kaplama, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplı, duvarları boyalıdır. Binada asansör ve otopark alanı mevcuttur.

Not: 04.05.1995 tarihli Yapı Ruhsatı ve 29.12.1999 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.