Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak Yeşilbayır Mahallesinde 89 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 89m2

Özellikler

Tapu no 6284
Pafta -
Ada 35852
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Yeşilbayır Mah. 1796 Sok. No: 28 / 12 MAMAK / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Sağduyu Caddesinden, bu caddeyi dik kesen 1768 Caddeye girilip 600 metre ileriden sağa 1796 Sokağa girilip Nedim İnal İlkokulunun yanından geçilip 200 metre devam edildiğinde sokağın sağ kolunda köşe konumdaki parselde yer alır.

Özellikler: 12 numaralı mesken binanın 3.katında, bina girişine göre sol tarafta, merdivenden çıkınca solda bulunup batı, kuzey ve doğu cephelidir. Projesine göre brüt 89 m2 olup salon, 3 oda, mutfak, wc, banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. İçeride salon ve oda zeminleri laminat parke, hol zeminleri seramik, duvarlar alçı sıva üstü boyalıdır. Islak mekan zeminleri seramik, duvarları fayans kaplıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap, pencereleri ise pvc' dir. Mutfakta dolapları yapılıdır. Kombi, radyatörler ve banyoda klozet bulunmayıp kullanım açısından başka eksiği görülmemiştir. Konumu gereği kısmen bölge manzarası vardır.

Bina eğimli bir arazide olup 4 bodrum + zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 8 katlıdır. Binanın 4.bodrum katında su deposu, enerji odası ve sayaç yerleri bulunur. Diğer katları mesken olarak kullanılır. Birinci bodrum katından itibaren çift daire şeklinde inşa edilmiştir. Toplamda 12 bağımsız daire mevcuttur. Binanın içerisinde zeminler mermer kaplı, korkuluklar kromajlı alüminyumdur. Bina dış cepheleri ısı yalıtımı yapılmış ve sıva üzeri boyalıdır. Asansör bulunan binada doğalgaz tesisatı döşelidir. Binanın iskanı bulunmaktadır.

30/09/2014 tarihli yapı kullanma izin (iskan) belgesi bulunmaktadır.