Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak Peyami Sefa'da 3+1 108 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 108m2

Özellikler

Tapu no 5519
Pafta 0
Ada 36848
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Peyami Sefa Mahallesi, 359.Sokak, No:6/11 (UAVT:1447907666) Mamak/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Tıp Fakültesi Caddesi üzerinden Bağlarbaşı Caddesine dönüp, ikinci sola 325. Sokağa dönüp, sokağın sonundan sağa 327.Sokağa dönüp, tekrar ikinci sola dönülerek ulaşılan 359.Sokak üzerinde, sağda yer alan 6 dış kapı numaralı yapının 2.normal kat 11 bağımsız bölüm ve kapı numaralı meskenidir. Bölge 3­4 katlı konut bölgesi olup; üst ­orta gelir grubu tarafından tercih edilmektedir. Mamak ilçesinin merkezinde yer almaktadır. Bölgenin her türlü teknik alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım Bağlarbaşı ve Tıp Fakültesi üzerinden geçen toplu taşım araçları ile sağlanmaktadır.


Özellikler: 2.Normal Kat 11 Bağımsız Bölüm Numaralı Mesken; Sokaktan bakıldığında arkada, bina girişine göre sağda yer almaktadır. Onaylı projesine göre yaklaşık brüt:108 m2 kullanım alanlı antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon mahallinden ibarettir. Dışarıdan yapılan incelemede balkonlardan birinin PVC doğrama arası cam bölme ile kapatıldığı ve dış konturlar itibariyle projesiyle uyumlu olduğu görülmüştür. Kuzeydoğu ve kuzeybatı yönlerine cepheli dairenin dış giriş kapısı çelik, pencereler ahşap doğramadır. Dairede ısınmanın doğalgaz yakıtlı kombi sistem ile sağlandığı çevreden şifahen öğrenilmiştir.Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana taşınmaz 683 m2 arsa üzerinde, betonarme yapı tarzında, ayrık nizamda, 2 Bodrum+ Zemin+3 Normal Katlı olarak 2005 yılında inşa edilmiştir. Onaylı projesine göre yapı toplam 16 bağımsız bölümden ibarettir. Binanın tüm dış cepheleri sıva üzeri akrilik boyalıdır. Bina girişi 359.Sokak üzerinden, zemin kat, sağ yan, kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama arası cam bölmeli, merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina giriş holü, kat holleri, merdiven basamakları ile tüm bu mahallerin duvarları yarıya kadar mermer plak kaplı, yarıdan sonrası alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Binada açık otopark ve doğalgaz yakıtlı kombi sistem ile sağlanmaktadır.