Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak Küçük Kayaş'da 3+1 88m2 Daire

Bankadan 3 + 1 88m2

Özellikler

Tapu no 5507
Pafta -
Ada 35688
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Küçük Kayaş Mah. 1866 Cadde, Temizgül Apt. No:46/3 Mamak/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmazın konumlandığı binaya ulaşım; Bölgenin ana arterlerinde olan 19 Mayıs Bulvarı üzerinden doğu istikametinde ilerlenir. Bulvar üzerinden sağa dönülerek Mavi Göl Caddesine girilir. Cadde üzerinden yaklaşık 950 m ilerlenir ve sağa dönülerek 1880 sokağa girilir. Sokak üzerinden yaklaşık 360 m ilerlenir ve sola dönülerek konu taşınmazın bulunduğu 1866 caddeye ulaşılır. Söz konusu taşınmaz, sağ kol üzerinde 186 cadde ile 1880 sokak köşe parseli olarak konumlanmıştır.

Özellikler: Söz konusu 3 numaralı bağımsız bölüm, binanın 2. Bodrum katında, bina girişine göre ; sağ yan ve arka tarafta, güney ve batı cepheli olup; mimari 
proje ile kat ve konum olarak uyumludur. Konu taşınmaz, Mamak Belediyesi İmar Arşivi ve Tapu Müdürlüğü Arşivinde incelenen kat irtifakına esas mimari projesine göre; salon+mu ak nişi, sandık odası, oda, banyo, antre, ve wc hacminden oluşmakta ve yaklaşık brüt 88 m2 kullanım alanına sahiptir.Ancak yerinde yapılan incelemede; Sandık odası duvarla ayrılarak, 2 oda hacmi oluşturulmuş, ayrıca mutfak alanı duvarla bölünerek 1 oda hacmi ve salon mutfak arası kapatılarak, salona antreden geçiş verilmiştir. Mevcut durumda 3 oda, bir salon kullanım şeklinde olduğu tespit edilmiştir. Gayrimenkulün iç mekan özellikleri ise; Dış kapısı çelik kapı, iç kapılar panel kapı, pencereler ahşap doğramadır. Islak zeminler , antre karo seramik, diğer alanlar laminant parke kaplıdır. Duvarlar ; Mutfak tezgah arası ve duvarları fayans, kalan mahal plastik boyalıdır. Mutfak alanında; hazır mutfak dolapları olup mermer mutfak tezgahı bulunmaktadır. Banyosunda duş yeri ve ayaklı lavabo, WC mahallinde tuvalet taşı ve asma lavabo bulunmaktadır. Konu taşınmaz kombili doğalgazlı sistem ile ısıtılmaktadır. Kombi ve petekleri takılı değildir.


16/10/2014 ­tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır