1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Kazım Orbay Mahallesi'nde 26 m2 Dükkan

Bankadan 26m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18443
Metre Kare 26m2
Ada 8558
Parsel 61
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 24/01/2012
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kazım Orbay Mahallesi İlhanlı Caddesi No: 8/B (16 nolu BB) Mamak / Ankara

Açıklama

Özellikler: 16 bağımsız bölüm numaralı "dükkan" nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün 1.bodrum katında, bina girişine göre sağ tarafta 2.sırada, İlhanlı Caddesi üzerinden binaya bakıldığında ise sağdan 1.sırada yer almakta olup güney cephelidir. Taşınmaz, projesine göre; dükkan ve WC hacimleri dahilinde brüt 26 m2 alanlıdır. Taşınmazın güney yönden İlhanlı Caddesi'ne yaklaşık 4 metre cephesi ve 6 metre derinliği bulunmaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul; 880,00 m² yüzölçümlü 8558 ada 61 parsel numaralı arsa üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, 2 bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı arası katı olmak üzere toplam 5 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalı olup bina dahilinde mimari projesine göre bir adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ankara İli, Mamak İlçesi, Kazım Orbay Mahallesi, İlhanlı Caddesi, 8/A (16 nolu BB) adresinde yer almaktadır. Yer aldığı ana gayrimenkule ulaşım için; ana arter olan 428. Cadde üzerinden kuzey yönde ilerlerken sağa İlhanlı Caddesi'ne dönülünce soldan üçüncü parsel üzerindeki binaya ulaşım sağlanmış olur. 

Not: 24/01/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.