Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Keçiören Yeşiltepe Mahallesinde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 126m2

Özellikler

Tapu no 8476
Ada 90744
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ankara İli, Keçiören İlçesi, Yeşiltepe Mahallesi, Akasya Sokak, Toki Blokları, No:10/1

Açıklama

Ulaşım: Ankara ili, Keçiören ilçesi, Yeşiltepe Mahallesi, Akasya sokak,  T-9-3-B Blok, No: 10, Kat:3 Bodrum, D: 1 Adresidir. Taşınmaza yakın mesafede kamusal alanlar ve sosyal donatı alanları mevcuttur. 

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu site 62710.000 m2 alanlı parsel üzerinde 14 adet bloktan oluşmaktadır. Site içinde, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, açık otopark ve spor alanlarını bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu T9-3B Blok, 3B yapı sınıfında, ayrık nizamda, 3 bodrum+zemin+3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulde toplamda 13 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi zemin kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır. Binanın içerisinde giriş, giriş holü, kat holleri ve merdivenleri mermer kaplamalı olup, duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Binanın dış cephesi normal dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır. Merdiven korkulukları demir korkuluktur. Binada asansör bulunmaktadır.

Taşınmazın üçüncü bodrum kat 1 numaralı bağımsız bölüm zemin kattaki bina girişine göre ön, sol yan ve sol arka cephede yer almaktadır. Taşınmazın kuzey, batı ve doğu cephelidir. Taşınmazın 126 m2 brüt kullanım alanına sahip ve salon, 4 oda, mutfak, kiler, antre, 2 banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın; salon ve üç adet oda bölümlerin zemini lamine, parke, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Antrenin zemini seramik, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Mutfak bölümünün zemini seramik, duvarı tezgah arası duvar seramiği diğer duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Banyo ve Wc bölümlerinin zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Banyo bölümünde vitrifıye lavabo bulunmaktadır. Balkon bölümlerinin zemini seramiktir. Taşınmazın giriş kapıları çelik kapı, iç kapıları ahşap doğramadır. Pencereleri ısıcamlı ahşap doğramadır. Taşınmazın ısıtma ve sıcak su ihtiyacı doğalgazlı kombili sistem ile yapılmakta olup; kombi kazanı ve radyatör petek montajları yapılmıştır.

Not: 09/12/2010 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.

         08/12/2010 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.