Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Keçiören Uyanış Mahallesinde 143 m2 Dükkan

Bankadan 143m2

Özellikler

Tapu no 11442
Ada 31312
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

UYANIŞ Mah. ITRİ Cad. No: 37 C / KEÇİÖREN / ANKARA

Ankara Keçiören Uyanış Mahallesinde 143 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Anavatan Caddesi ile İtri Caddelerinin kesişiminden kuzey istikamette 290 m. ilerledikten sonra sol koldaki parkın güney cephesindeki ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yer aldığı Itri Caddesi üzerinden kamu ulaşımından faydalanması mümkündür.
Bölgedeki tüm donatı alanlarına yürüyüş mesafesindedir. Cadde üzerinde özellikle 
Anavatan Caddesine kesişiminde daha çok küçük esnaflara ait iş yerleri görülmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Akça Kışla parkı, Fevzi Çakmak Camii ve Paşalı Necati İ.Ö.O yer almaktadır. Bölgede taşınmaza benzer şekilde inşa edilmiş 3-4 katlı yapılar ile kısmen azda olsa yeni binalarla karşılaşılmaktadır. Bölgede kısmende olsa boş parsel bulunmakta olup taşınmaza benzer boş dükkan bulmak kolaydır. Itri Caddesinin taşınmaza göre kuzey(yukarı) tarafında yine ticari faaliyet iyi seviyede, yaya trafiği kısmen daha yoğun seviyededir.

Özellikler: Taşınmaz 13 bağımsız bölüm numaralı dükkan bina giriş cephesi yönünden bakıldığında sağ taraftaki köşe dükkandır. Taşınmaz dükkan ve wc hacminden ibaret olup, yaklaşık 143m2 kullanım alanına sahiptir. Değerleme konusu taşınmazın Itri Caddesine yaklaşık 5,40 m cephesi bulunmakta olup, dükkan yüksekliği yaklaşık 5,90 m yüksekliğindedir. Taşınmazın zemininde seramik malzeme, duvarları saten boyalıdır. Taşınmaz içerisinde 1 adet wc hacmi bulunmakta olup yerler ve duvarları seramik kaplamadır. Taşınmazın ön vitrininde demir malzemeden kapı ve pencereleri bulunmaktadır.
 Ana gayrimenkul 3 bodrum + zemin + 3 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama sistemi üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina girişinde alüminyum malzemeden imal edilmiş kapı 
bulunmaktadır. Apartman giriş holünde ve merdivenlerde zemin döşemesi mermer, duvarları giriş holünde tavana kadar, kat hollerinde ise 1,20m seviyesine kadar mermer üzeri saten boya ile boyalıdır. Binanın merdivenlerinde alüminyum profil malzemeden korkuluklar bulunmaktadır. Binada katlar arası geçiş 1 adet merdiven ve 1 adet asansör ile sağlanmaktadır. Binanın yer aldığı parsel içerisinde açık ve kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Not:  09.03.2016 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.