COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Esertepe Mahallesi'nde 98 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 98m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17738
Metre Kare 98m2
Ada 31805
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 15
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 01/06/2006
Ruhsat Tarihi 10/02/2005
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esertepe Mahallesi 301.Cadde 279. Sokak Gönül Apartmanı No:18B/13 Keçiören/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin katta yer alan13 Nolu bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre zemin katında brüt 48m2, bodrum katında brüt 52m2 olmak üzere toplamda 98m2 kullanım alanlıdır. Konum olarak binanın girişine göre sol yan tarafında, güneybatı yönünde, parselin konumlu olduğu iki yola cephelidir. Taşınmazın tapu vasfı depolu dükkandır.

Ana gayrimenkul, 31805 ada 13 parsel 821m2 yüzölçümlü arsa üzerine ayrık nizam tarzında 1 bodrum+ zemin+ 3 katlı olarak 2006 yılında betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiştir. Düz bir topografik arazi yapısına sahip köşe konumlu parsel üzerinde yer alan yapının bina girişi zemin kattan, güney batı cepheden ve 279 Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Ana yapının dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Giriş kapısı apartmanın orta tarafından olup kapısı demir ferforjedir. Giriş merdiven ve sahanlıklar mermer olup merdiven korkuluğu demir doğramadır. Apartmanda duvarlar ise yerden 1,5 metre yüksekliğe kadar mermer kaplıdır, üstü sıva boyadır. Gayrimenkulün ada parsel bazında konumunun doğruluğu imar paftasından, bağımsız bölüm bazında konumunun dış hatlar itibariyle doğruluğu Webtapu ve Keciören Belediyesinde mevcut 10.12.2004 onay tarihli mimari projesi incelenerek tespit edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre 1.bodrum+zemin +3 kattan oluşmakta olup. 1.bodrum katında: 10 araçlık kapalı otopark, su deposu, sığınak, meskenlere ait depolar ve 12 ve 13 nolu dükkana ait depolar, zemin katında: bina girişi, 12 ve 13 nolu dükkanlar, 1 ve 2 nolu bb ler diğer katlarda 3 er bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Gayrimenkul Ankara İli, Keçiören İlçesi, Esertepe Mahallesi, 301.Cadde, 279.Sokak, Gönül Apartmanı, No:18B/13 posta adresinde yer almaktadır. (UAVT: 5058270184) Açık tarif olarak bölgenin ana caddelerinden olan 301 Cadde üzerinden. 279 Sokağa dönülerek gayrimenkule ulaşım sağlanmaktadır. Bölge ilçenin kuzeyinde yer alan apartman tipi yapılaşmaya dönüşümün olduğu bir semttir. Çevre yapılar genel olarak 4 katlı konut kullanımlı yapılardan oluşmaktadır. Bölgenin ticari potansiyelin olduğu ve banka şubelerinin tercih ettiği Tarhanlar Caddesine yakın konumda olup bu cadde üzerinde orta seviyede ticari hareketlilik mevcuttur. Gayrimenkulün bulunduğu sokakta dükkan sayısı çok az sayıda olup mahalle sakinlerine hizmet vermekte ve genel olarak ara sokaklarda bulunan binaların zemin katlarında olacak şekilde projelendirilmiştir. Gayrimenkulün bulunduğu sokakta herhangi bir ticari hareketlilik bulunmamakta olup yaya ve araç trafiği oldukça düşük seviyededir. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup kamu yararından istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım yakın konumdan geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 10/02/2005 tarihli yapı ruhsatı ve 01/06/2006 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskanı)  bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.