COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Atapark Mahallesinde 55m2 Vitrinli Dükkan

Bankadan 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12361
Metre Kare 55m2
Ada 31015
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 23/05/2016
Ruhsat Tarihi 22/08/2014
Bağımsız Bölüm 14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atapark Mahallesi, 1362 Sokak, Ege Apartmanı, No:6/A Keçiören / ANKARA

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Çevre Yoluna, Mevlana Kültür Merkezine ve eğitim kurumlarına çok yakın mesafede, ulaşımı toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmakta, kat mülkiyetine geçmiş YENİ BİNADA, otoparklı,55.00 m2 düz giriş, GENİŞ VİTRİN CEPHELİ EKONOMİK DÜKKAN FIRSATI

Özellikler: 14 bağımsız bölüm no.lu dükkan, projesinde binanın zemin katında bulunmakta olup bina girişine göre sağ ön ve yan bölümde kuzey ­doğu yönlerinde yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre 1362 Sokağa yaklaşık 14 metre cephesi, sol bölümde yaklaşık 3,50 metre derinliği, sağ bölümde yaklaşık 4,5 metre derinliği bulunmaktadır. Tek bölümden ibaret dükkanın arka aksında wc mahalli bulunmakta olup 55 m2 brüt kullanım alanından oluşmaktadır. Taşınmaz konum ve alan olarak mimari projesi ile uyumludur.
Beş Katlı Betonarme Apartman ve Arsası vasıflı ana taşınmaz üzerinde; ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, III/B yapı grubunda inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre bina, bodrum kat + zemin kat + 3 normal kattan oluşmaktadır. Buna göre bodrum katında sığınak olmak üzere toplam 14 adet (13 mesken, 1 dükkan) bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan, 1362 Sokak üzerinden ve doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi ısı yalıtımlı ve dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina girişi, merdivenler ve sahanlıklar mermer ile kaplı olup üst bölümler iç cephe boyalıdır. Binada 1 adet asansör ve açık otopark bulunmaktadır.
Ulaşım:  İlçe merkezinden kuzey yönü istikametinde ana arterlerden olan Sanatoryum Caddesinin sonuna kadar düz devam edilir. Atapark Kavşağından sola, Atapark Caddesine dönülür. Yaklaşık 200 metre kadar gidilerek sağa, Gaziler Caddesine dönülür. Caddenin sonunda sola, Mehtap Sokağa ve ikinci soldan taşınmazın bulunduğu 1362 Sokağa dönülerek 6 dış kapı no’lu ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge konut alanı olup ticari faaliyetler ana cadde ve sokak üzerinde bulunan binaların zemin katlarındaki dükkanlar ile İlçe merkezinde yer alan AVM’lerden sağlanmaktadır. Taşınmaz Çevre Yoluna, Mevlana Kültür Merkezine ve eğitim kurumlarına yakın mesafede bulunmaktadır. Bölge’nin alt yapı sorunu olmayıp, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım; toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır
Not: 23/05/2016 tarihli iskan belgesi mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.