Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Etimesgut'ta 98 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 98m2

Özellikler

Tapu no 5235
Pafta 0
Ada 45412
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Piyade Mahallesi, 1982. Cadde, Çınar Apartmanı, No: 11/4 Etimesgut / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Atilla Eşer Caddesi üzerinde çalışan toplu ulaşım araçları ile sağlanmaktadır. Bölgede ulaşım ve altyapı sorunsuzdur. Bina , Atilla Eşer Caddesine, 1544. Caddeye, Ahi Elvan Caddesine, ilçe merkezine, okullara, parklara ve yeşil alanlara yakın mesafede yer almaktadır. x

Özellikler:  4 bağımsız bölüm Zemin katta ve bina girişine göre sağ arka cephede (Doğu) yer almakta olup, onaylı mimari projesine göre, brüt 98 m2 kullanım alanına sahiptir. Gayrimenkul , Giriş katı; 49,00 m2 brüt kullanım alanına sahip olup salon, mutfak, banyo + wc ve antre bölümlerinden oluşmaktadır. Alt Katı; 49,00 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, depo bölümünden oluşmaktadır. Girişinde çelik kapı olan dairenin, salon ve odalarının zemini laminant parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Dairede iç kapılar panel, pencereler pvc doğramadır. Mutfakta mdf gövdeli ve laminant kapaklı dolap grubu bulunmaktadır. Dairenin banyosunda, ayaklı lavabo, klozet ve duşakabin bulunmaktadır. Islak hacimlerin zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Dairede petekler mevcuttur. Kombi mevcut değildir. Yerinde yapılan incelemelerde alt katta bulunan depo bölümünün su basmasından(pis su tesisatından olduğu şifahen öğrenilmiştir) dolayı zemin ve duvarlarında tahribat oluşmuş olup, tadilat yapılması gerekli olduğu gözlemlenmiştir. Yerinde yapılan incelemelerde projesinden farklı olarak, bodrum katta bulunan depo hacminin ihtiyaçlara uygun olarak 2 oda, banyo alanlarına ayrılarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Binaya giriş 1982. Cadde üzerinden ve Zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın tüm dış cephesi normal dış cephe boyalıdır. Binanın çevre düzenlemeleri tamamlanmıştır. Konu 4 nolu taşınmaz, bodrum ve zemin katta ve bina girişine göre, sağ arka cephede (Doğu), yer almaktadır. BİNA ORTA BAKIMLIDIR. Binada açık ve kapalı otopark alanı bulunmaktadır. 

Konu taşınmazın bulunduğu bölgede ofis olarak kullanılan daireler ve binaların altı ticarethane olarak kullanılan dükkanlar bulunmaktadır. Bölgenin kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Toplu taşıma dolmuş ile sağlanmaktadır. Bölgenin teknik ve sosyal altyapı olanakları yeterli düzeydedir, ticari potansiyel ise yüksek ölçekte mevcuttur. Planlı kentleşme gözlemlenmektedir. Hakim yapılaşma ayrık nizamda yapılaşmış 4 -5 katlı apartman ve apartman sitelerinden oluşmaktadır.

Not: 15/10/2011 ­tarihli 1 B + Z + 3 Normal Kat ve 20 Bağımsız Bölüm İçin Alınmış Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskan)  bulunmaktadır.