Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Çubuk Fatih Mahallesinde 3+1 121 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 121m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8688
Pafta 0
Ada 1196
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Fatih Mahallesi, Bahçeli Sokak, No:5/2, Çubuk/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Ankara Bulvarından Pursaklar semti yönünde ilerlerken sağ kolda yer alan Enes Otomotiv geçildikten sonra dördüncü sağa Bahçeli Sokağa dönülerek sağlanmaktadır. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmemiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 3-­4 katlı apartman tipi yapılar ile tek katlı yapılar oluşturmaktadır. Alt ve orta gelir grubunun talep gösterdiği bölgede Sünlü Köyü Mezarlığı, Güzergah Cami gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.
Özellikler: 2 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1. normal katında, Bahçeli Sokak cephe hattına göre ön 
cephede konumludur. Projesine göre brüt: ~121 m2 (balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Antre­-hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wc + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Odalar salondan bağımsızdır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, taşınmazın iç mekan özellikleri görülememiştir.
Taşınmazın bulunduğu bina IIIB yapı sınıfında, ayrık nizamda, 1 bodrum + zemin + 2 normal kat 
olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın 1. bodrum katında sığınak, meskenlere ait kömürlükler, apartmana ait depo, zemin katında 1 adet dükkan ve bina girişi; 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 2 şer adet mesken bulunmakta olup bina toplam 4 adet mesken ve 1 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın tüm cepheleri sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Girişi Bahçeli Sokak cephe hattına göre zemin kat sağ yan cepheden sağlanmaktadır. Binanın önünde açık otoparkı bulunmakta olup iç kısmında asansörü bulunmamaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mozaik kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.
Not: 17/12/2002 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.