Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Çubuk Esenboğa'da 3+1 105m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Tapu no 5344
Pafta -
Ada 3
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Esenboğa Merkez Mahallesi, Atatürk Caddesi, Bereket Sokak, Özkol Apartmanı, No: 2/5 Çubuk / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Fatih Sultan Mehmet Caddesine, Atatürk Caddesine, Ankara Çubuk Yoluna, ilçe merkezine, okullara, parklara ve yeşil alanlara yakın mesafede yer almaktadır. Söz konusu taşınmaza ulaşım Ankara Çubuk Yolu üzerinde çalışan toplu ulaşım araçları ile sağlanmaktadır. Bölgede ulaşım sorunsuzdur.

Özellikler: 2. kat, 5 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz, projesinde ve yerinde A giriş olarak adlandırılmış bina girişine göre, 
sağ ön cephede konumlanmakta olup, güney cephelidir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 105 m2 kullanım alanına sahip olan daire; 3 oda, salon, mutfak, 2 banyo, wc ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Girişinde çelik kapı olan dairenin, salon, koridor ve odalarının zemini laminant parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Dairede iç kapılar panel, pencereler pvc doğramadır. Mutfakta mdf gövdeli ve laminant kapaklı dolap grubu bulunmaktadır. Dairenin ana banyosunda, hilton lavabo, klozet ve duşapereyleri bulunmaktadır. Islak hacimlerin zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Dairede kombi ve petekler mevcut değildir. Söz konusu imalat eksiklikleri nedeniyle taşınmaz %94 İnşa seviyelidir.


Binada açık, kapalı otopark alanı ve 1 adet asansör bulunmaktadır. sağlanmaktadır. Binanın tüm dış cephesi normal dış cephe boyalıdır. Binanın çevre düzenlemeleri tamamlanmıştır. 

Not: 22/12/2016 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (iskan) bulunmaktadır.