Ankara Çankaya Kırkkonaklar Mahallesinde Dubleks Mesken

Bankadan 6 + 1 312m2

Özellikler

Tapu no 11751
Ada 26338
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 9
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kırkkonaklar mah. 314.Cadde No: 11/27 Çelik Apt.

Ankara Çankaya Kırkkonaklar Mahallesinde Dubleks Mesken

Açıklama

Özellikler: 9. normal kat, 27 bağımsız bölüm nolu çatı aralı mesken; Bina girişine göre arka sağda yer almaktadır. Onaylı projesine göre yaklaşık brüt 236 m2  antre, hol, salon, 4 oda mutfak 2 banyo, wc ve 2 balkon, giriş holünden döner formda merdiven çıkılarak ulaşılan çatı katında yaklaşık brüt 76 m2 kat holü, 2 oda banyo, balkon ve 154 m2 açık teras alanı olmak üzere iki katta toplam brüt 312 m2 kapalı 154 m2 açık teras kullanımlıdır. Kuzey ve Doğu yönlerine cepheli dairenin dış giriş kapısı çelik pencereler ahşap PVC doğramadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Ana taşınmaz 5115 m2 yüz ölçümlü arsa üzene ayrık nizam yapı tarzında. 3 Bodrum+ Zemin+ 9 Normal + Çatı Katlı olarak betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın güvenlikli girişi zemin kat hizasından, 314. Caddeden, güney doğu cephedendir. Giriş kapısı ahşap doğramalı camlı kapı olup ortak alanlarında zeminler mermer, merdiven korkulukları demir yapılmıştır. Kombili sistem kaloriferli ısıtma tesisatlı binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Tam kapasiteli jeneratörlü. kameralı güvenlik sistemli çift asansörlü, uydu yayınlı, yangın merdivenli binaya ait kapalı otopark çevre düzenlemesi yapılmış bahçe içerisinde çocuk oyun parkı çardaklı oturma grubu bulunmaktadır.
Ulaşım: Kırkkonaklar Semtinin ana arterlerinden olan 316. Cadde üzerinde sol tarafta bulunan Kırkkonaklar Anadolu Lisesi'ni geçip hemen sola 315. Caddeye girerek. sonrasında dik kesen ilk cadde olan 314. Caddenin soluna dönüldüğünde mesken sağ taraftaki 313. ve 310. Sokak arasında, 314. Caddeye cepheli köşe parsel üzerinde yer alan; 11 dış kapı numaraları yapının 9. normal kat 27 bağımsız bölüm nolu çatı aralı meskenidir. Genellikle orta ve orta-üstü gelir grubuna hitap eden, kamu hizmetlerinden istifadesi tam olan bölgede yer alan konumuz meskenin bulunduğu prestijli bina, bölgedeki diğer konut kullanımlı binalardan farklı olarak çok katlı ve özellikli yapılıdır. Yakın çevresinde, Kızılay arazisi üzerine yapılan yine çok katlı olan Parkside konutları, Bilal Habeşi Camisi Seyranbağları Polis Karakolu ve pazar yeri bulunmaktadır. Çevre düzenlemelerinin ve yerleşmelerin tamamlanmasıyla daha fazla tercih edileceği düşünülmekte olan bölgede ulaşım 316.Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 
Not: 21 Aralık 1998 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.