Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beypazarı Akropol Termal Şehir'de Natamam 178 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 178m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
12035
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
178m2
Ada:
1848
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
05/07/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6
Bağımsız Bölüm:
43

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Ayvaşık Mahallesi, Karapınar Mevkii, Akropol Termal Şehir, A2 Blok, 6.kat, No:43 Beypazarı/Ankara

Uzman Görüşü

Taşınmazın bulunduğu çevrede camii, okul, hastane vb. çeşitli sosyal donatı alanlarının bulunması ve ulaşımın kolay olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: A2 BLOK - 43 NOLU B.BÖLÜM: Ana gayrimenkulde 6. Katta konumlu 43 bağımsız bölüm nolu çatı aralı konut A2 Blok zemin kattan olan giriş kapısına göre sol arka tarafta yer almaktadır. Mimari projesine göre brüt 100 m2 + 78 m2 olmak üzere toplam 178 m2 alanlıdır. 6.normal katı brüt 100 m2 kullanım alanlı olup 1 oda, salon, mutfak, wc-duş, antre ve 1 balkon hacimlerinden, Çatı arası katı brüt 78 m2 kullanım alanlı olup 2 oda, banyo, hol ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 1848 ada 12 parsel 73289,00m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerine bitişik nizamda, betonarme yapı tarzında, toplam 20 Blok bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A-2 Blok; 4 bodrum + zemin + 6 normal kat+Çatı Arası katlı olmak üzere inşaatı devam etmektedir. 3. Bodrum katta; 3 adet mesken, 2. Bodrum katta 3 adet mesken, 1. Bodrum katta 5 adet mesken, zemin katta 5 adet mesken ve blok girişi, 1.2.3.4.5. ve 6. normal katların her birinde 5' şer adet mesken olmak üzere blok genelinde toplam 46 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi projesinde ve mahallinde site içerisinden zemin kattan sağlanmaktadır. 
Projenin %90 bitmiştir ancak devam eden bir çalışma bulunmamaktadır. 
Akropol Termal Şehir Ankara İli Beypazar ilçesi Ayvaşık Mahallesi Boztepe - Karapınar Mevkinde 1.350.000 m2 (1.350 dönüm) alan üzerine kurulması planlanan, 7 etaptan oluşan Türkiye ve Avrupa'nın en büyük Termal Şehir Projesidir. Proje kapsamında farklı parseller üzerine inşa edilecek 500 odalı termal otel,162 daireli apart otel, 1458 daireli devre mülk, termal terapi ve rehabilitasyon merkezi, alışveriş ve ticaret merkezi, kongre ve fuarlar merkezi, sağlık kulübü ve spor merkezi, rekreasyon ve spor tesisleri, açık ve kapalı otoparklardan ibaret olup kapasite artışı yapılacak proje kapsamında 12.000 devre mülkten oluşacak termal konaklama üniteleri, rekreasyon alanları, özel sağlık tesisleri, sosyal ve kültürel tesisler, ultra-lüx villalar, özel yüzme havuzları, hastane, cami, fizyoterapist eğitim okulu, 110 dönüm üzerine kurulacak olan Avrupa'nın en büyük Aqua Parkı ve su oyunları merkezi, AVM, mini hayvanat bahçesi yapılması planlanmaktadır. 
Ulaşım: Beypazarı İlçesinin ana arterlerinden olan Alparsan Türkeş Bulvarında güneybatı istikametinde ilerlerken sağ tarafta Beypazarı Devlet Hastanesi Acil Servisi, Doğan Gürbüz Türk Parkı geçtikten sonra sola Ayvaşık Mahallesine gitmek için Gül Sokağa dönülür. Yaklaşık 1 km ilerlendikten sonra sağa Esertepe Kümevler Sokakta yaklaşık 3 km ilerlenerek konu taşınmazın bulunduğu Akropol Termal Şehir sağ tarafta konumlu bulunmaktadır. Akropol Termal Şehir'e özel araç, özel servis ve toplu taşıma ile sağlanmaktadır. Yakın civarında; Boztape Cami, Atatürk İlk Öğretim Okulu, Beypazarı Devlet Hastanesi yer almaktadır. Bölge Beypazarı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Altyapı çalışmaları kısmen tamamlanmış olup çalışmalar devam etmektedir. Taşınmaz ilçe merkezine yaklaşık 4 km mesafe uzaklığındadır. 
Not: 05/07/2010 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır, tadilat ruhsatı görülememiştir. Projenin inşaatı devam etmekte olup idari bina, devre mülklerin bir kısmı ve alışveriş merkezinin bir bölümü tamamlanmıştır. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.