COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Beypazarı Akropol Termal Şehir'de Natamam 178 m2 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 178m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12040
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 178m2
Ada 1848
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm A4 45

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ayvaşık Mahallesi, Karapınar Mevkii, Akropol Termal Şehir, A4 Blok, 7.kat, No:45 Beypazarı/Ankara

Açıklama

Özellikler: A4 BLOK - 45 NOLU B.BÖLÜM: Ana gayrimenkulde 7. Katta konumlu 45 bağımsız bölüm nolu çatı aralı konut A4 Blok zemin kattan olan giriş kapısına göre sağ ön tarafta yer almaktadır. Mimari projesine göre brüt 100 m2 + 78 m2 olmak üzere toplam 178m2 alanlıdır. 6.normal katı brüt 100 m2 kullanım alanlı olup 1 oda, Salon, mutfak, wc-duş, antre ve 1 balkon hacimlerinden, Çatı arası katı brüt 78 m2 kullanım alanlı olup 2 oda, banyo, hol ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 1848 ada 12 parsel 73289,00 m2 yüz ölçümüne sahip arsa üzerine bitişik nizamda, betonarme yapı tarzında, toplam 20 Blok bulunmaktadır. A-4 Blok; 1 bodrum + zemin + 7 normal kat+Çatı Arası katlı olmak üzere inşaatı devam etmektedir. 1. Bodrum katta 5 adet mesken, zemin katta 5 adet mesken ve blok girişi, 1.2.3.4.5.6. ve 7. normal katların her birinde 5' şer adet mesken olmak üzere blok genelinde toplam 46 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi projesinde ve mahallinde site içerisinden zemin kattan sağlanmaktadır.  
Projenin inşaatı devam etmekte olup idari bina, devre mülklerin bir kısmı ve alışveriş merkezinin bir bölümü tamamlanmıştır.
Akropol Termal Şehir Ankara İli Beypazar ilçesi Ayvaşık Mahallesi Boztepe - Karapınar Mevkinde 1.350.000 m2 (1.350 dönüm) alan üzerine kurulması planlanan, 7 etaptan oluşan Türkiye ve Avrupa'nın en büyük Termal Şehir Projesidir. Proje kapsamında farklı parseller üzerine inşa edilecek 500 odalı termal otel,162 daireli apart otel, 1458 daireli devre mülk, termal terapi ve rehabilitasyon merkezi, alışveriş ve ticaret merkezi, kongre ve fuarlar merkezi, sağlık kulübü ve spor merkezi, rekreasyon ve spor tesisleri, açık ve kapalı otoparklardan ibaret olup kapasite artışı yapılacak proje kapsamında 12.000 devre mülkten oluşacak termal konaklama üniteleri, rekreasyon alanları, özel sağlık tesisleri, sosyal ve kültürel tesisler, ultra-lüx villalar, özel yüzme havuzları, hastane, cami, fizyoterapist eğitim okulu, 110 dönüm üzerine kurulacak olan Avrupa'nın en büyük Aqua Parkı ve su oyunları merkezi, AVM, mini hayvanat bahçesi yapılması planlanmaktadır. 
Ulaşım: Beypazarı İlçesinin ana arterlerinden olan Alparsan Türkeş Bulvarında güneybatı istikametinde ilerlerken sağ tarafta Beypazarı Devlet Hastanesi Acil Servisi, Doğan Gürbüz Türk Parkı geçtikten sonra sola Ayvaşık Mahallesine gitmek için Gül Sokağa dönülür. Yaklaşık 1 km ilerlendikten sonra sağa Esertepe Kümevler Sokakta yaklaşık 3 km ilerlenerek konu taşınmazın bulunduğu Akropol Termal Şehir sağ tarafta konumlu bulunmaktadır. Akropol Termal Şehir'e özel araç, özel servis ve toplu taşıma ile sağlanmaktadır. Yakın civarında; Boztape Cami, Atatürk İlk Öğretim Okulu, Beypazarı Devlet Hastanesi yer almaktadır. Bölge Beypazarı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Altyapı çalışmaları kısmen tamamlanmış olup çalışmalar devam etmektedir. Taşınmaz ilçe merkezine yaklaşık 4 km mesafe uzaklığındadır. 
Not: 05/07/2010 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır, tadilat ruhsatı görülememiştir. Projenin inşaatı devam etmekte olup idari bina, devre mülklerin bir kısmı ve alışveriş merkezinin bir bölümü tamamlanmıştır. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.