0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Altındağ'da 1+1 Bakımlı Daire

Bankadan 1 + 1 88m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19006
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
88m2
Ada:
24206
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-3
Bağımsız Bölüm:
8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BEŞİKKAYA MAHALLESİ, 512. CADDE, ÖZCAN APARTMANI, NO:12/ 8 ALTINDAĞ/ANKARA

Açıklama

Özellikler: Ankara ili Altındağ ilçesi  Beşikkaya Mahallesi 3. bodrum kat konumlu 8 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz; mimari projesine göre binanın 3. Bodrum katında, 512. Cadde üzerinde yer alan ana taşınmaz girişine göre ön (toprak dolgu cepheli) ve sol yan, 511. Sokak cephe hattına göre mahallen 1. Normal kat konumunda, sağ yan ve arka (toprak dolgu) cepheli olup güney konumludur. Projesine göre ve yerinde asansör ile 3 kat inildiğinde, asansör çıkışında sol kolda yer alan kat holü sonunda sol tarafında konumludur. Taşınmazın doğu cephesi toprak dolgu ile kapalı olup güney cephesinden kısmen park manzaralıdır. Projesinde 88 m2 mevcutta ise 89 m2 kullanım alanına sahip olan taşınmaz 1 salon, 1 oda, 1 mutfak, 2 banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.  Taşınmazın giriş kapısı çelik, iç kapıları hazır panel kapı olup dış doğramaları çift camlı PVC doğramadır.

Beşikkaya Mahallesi, İlçenin kuzeydoğusunda olup ilçe merkezine yaklaşık 15 km mesafede yer almaktadır. Bölge yapılaşma karakteristiğini 4-5 katlı inşa edilmiş apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Orta ve orta-alt gelir grubunun talep gösterdiği bölgede bulunmaktadır. Yakın çevresinde Sosyal yaşamın gerektirdiği, okul, alışveriş dükkanları, cami ve parklar yer almaktadır. Ankara Çevre Yolu yaklaşık 1 km mesafede bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşımı rahattır.

Not: Ana binada bulunan 3 numaralı depo taşınmaza aittir.  Taşınmaz tapuda Karapürçek Mahallesi'ne kayıtlıdır. Projesinde 88 m2 mevcutta ise 89 m2 kullanım alanına sahiptir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.