Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Altındağ Zübeyde Hanım Mahallesinde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8671
Pafta 0
Ada 4852
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ZÜBEYDE HANIM Mah. SÖĞÜT Sok. DURSUN BEY APT. No: 1 / 11 Altındağ / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkulün içerisinde bulunduğu bina; Ankara’nın merkezine yaklaşık 4.6 km mesafede şehrin kuzeybatısında yer alan Altındağ İlçesi, Zübeyde Hanım Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı ile Söğüt sokağın kesiştiği köşe parselde konumlu olan söğüt sokak 1 dış kapı numaralı Dursunbey Apartmanıdır. Bina, Sulugöz sokağa 40 m, İstanbul Caddesine 750 m, Etlik caddesine 700 m Atatürk Kültür Merkezine, Alışveriş merkezlerine, semt pazarına ve otobüs duraklarına yakın mesafededir. Zübeyde Hanım Mahallesi 5­-10 yıllık süreç içerisinde yenileme amacıyla Merkezi İş Alanları bölgesi ilan edilmiş olup bölgede yer alan eski iş merkezleri, sanayi dükkanlarının yenilenmesi amaçlanmaktadır. Zübeyde Hanım mahallesi Merkezi İş Alanına alınması sebebiyle son yıllarda değerlenen bir semt olmuştur. Gayrimenkul İstanbul Caddesine, Kazım Karabekir Caddesine, Batıkent metrosuna yakın konumda bu yolu kullanan, minibüs ve otobüs güzergahları sayesinde kolay ulaşım sağlanmaktadır.
Özellikler: Taşınmaz binanın 6. normal katında yer alan, bina girişine göre sol tarafta konumlu, 11 bağımsız bölüm numaralı, kuzeybatı 
cepheli meskendir. Projesine göre yaklaşık 110,00 m2 brüt kullanım alanında, 3 oda, 1 salon, 1 antre hol, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Meskenin içi görülememiş olup, planlama ve dekorasyon özellikleri bilinmemektedir.
Ana gayrimenkul; 565,35 m2 yüz ölçümüne sahip 4852 ada 1 parsel üzerinde bitişik nizamda, 3/B yapı sınıfında, 
betonarme karkas sistemde, 1 bodrum + zemin + 8 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi, zemin kat kotundan, söğüt sokağına göre ön cepheden, batı yönünden sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemelere göre, binada demir doğrama kapısı mevcut olup, bina dış cepheleri dış cephe boyası ile boyalıdır. Binanın giriş hol zemini ve duvarları 1.20 m seviyesine kadar mermer plak kaplı; bu seviyenin üzeri seramik kaplıdır. Binada asansör bulunmaktadır.
Not: 11/11/1992 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.