Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Altındağ Karapürçek'te 3+1 110 m2 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Tapu no 5575
Pafta 0
Ada 22685
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 4
Natamam Evet
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

327 Sokak, No:12A/18 Karapürçek, ALTINDAĞ/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Altındağ İlçesi, Karapürçek Mahallesi, 327. Cadde, Kayalı Sitesi, A Blok, No:12­A/18 (UAVT:3199920491) posta adresinde bulunmaktadır. Açık tarifi ise; Altındağ İlçesinin ana caddelerinden olan Yeşil Kuşak Caddesi üzerinde batıya çevreyolu istikametinde ilerlenirken, çevreyoluna gelmeden son benzinlik olan sol taraftaki petrol ofisi geçildikten sonra ikinci sola sonraki ilk sağa 272. Caddeye dönüp düz devam edip, 3.sola dönülerek ulaşılan 327.Cadde üzerinde, solda yer alan yapının 3.normal kat 18 bağımsız bölüm ve kapı numaralı meskenidir. Bölge 4 katlı binaların yoğun olarak bulunduğu, henüz tam olarak yerleşmemiş bir bölgedir. Bölge teknik alt yapısı kısmen tamamlanmış, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Yakın çevresinde yok denilecek kadar az yapılaşma olup genellikle boş araziler ve yeni yapılmakta olan inşaatlar mevcuttur. Ulaşım Yeşil Kuşak Caddesi üzerinden geçen toplu taşım araçları ile sağlanmaktadır.

Özellikler: A Blok, 3.Normal Kat, 18 Bağımsız Bölüm Numaralı Mesken; Blok girişine göre arka sağda, asansörden inildiğinde sol­ ortada yer almaktadır. Onaylı projesine göre yaklaşık brüt: 110 m2 kullanım alanlı antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon mahallinden ibarettir. Salon ve odaların döşemeleri şap halde, duvarları alçı sıva üzeri saten boyalı, tavan ­duvar birleşimleri kartonpiyer döşelidir. Dolapları henüz monte edilmemiş mutfağın döşemesi seramik kaplı, duvarları tavana kadar fayans kaplıdır. Vitrifiye aksamları henüz monte edilmemiş banyo ile wc nin döşemeleri seramik kaplı, duvarları tavana kadar fayans kaplıdır. Kuzey­Doğu yönlerine cepheli dairenin dış giriş kapısı çelik, iç kapılar ahşap, pencereler ahşap doğramadır. Dairede ısınma doğalgaz yakıtlı kombi sistem ile sağlanacak olup kombi cihazı ve radyatörleri henüz monte edilmemiştir. Değerleme günü taşınmazın dış çelik kapısı yerinden sökülmüş olup içerisinde atıl eşyalar bulunmaktadır. Yaklaşık %88 inşaat seviyesindedir.

Ana taşınmaz 5.033.­m2 yüzölçümlü arsa üzerine 5 bloktan oluşan, ayrık nizam betonarme yapı strüktüründe henüz inşa halindeki sitedir. Sitede henüz D Blok inşaat halinde olup E bloğun inşaatına başlanmamıştır. Taşınmazın bulunduğu A Blokta inşaat işleri tamamlanmıştır. 18 bb daire içinde inşaat tamamlanmış olup ekspertiz günü itibari ile yaklaşık %88 inşaat seviyesindedir. Onaylı projesine göre A Blok adanın kuzeyinde bulunmaktadır. Onaylı projesine göre 2 Bodrum+ Zemin+ 3 Normal Katlıdır. 2.Bodrum katta sığınak, kapıcı dairesi, su deposu, hidrofor+ jeneratör, 3 numaralı daireye ait depo, enerji odası, 1.bodrum katta 1­2­3­4 numaralı meskenler, zemin katta 5­6­7­8 numaralı meskenler, 1.katta 9­ 10­11­12 numaralı meskenler, 2.katta 13­14­15­16 numaralı meskenler, 3.katta 17­18­19­20 numaralı meskenler olmak üzere yapı toplam 20 bağımsız bölümden ibarettir. Blok girişi 327.cadde üzerinden, 2.bodrum kat, sol yan, güney cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama arası cam bölmeli, merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina giriş holü, kat holleri, merdiven basamakları ile tüm bu mahallerin duvarları yaklaşık H: 1,20 m kotuna kadar mermer plak kaplı bu kotun üzeri alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Binada çalışan durumda, asansör, açık otopark alanı ve doğalgaz yakıtlı ısınma sistemi bulunmaktadır. Sitenin müteahhitinin kaçtığı inşaatın bitirilmediği, blokta oturanların kendi imkanları ile inşaatları tamamlandığı çevreden şifahen öğrenilmiştir.

Not: 24/06/2011 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.