COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 111m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10173
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 111m2
Ada 22645
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 40

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KARAPÜRÇEK Mah. 281 Cad. YILDIZ APT. Apt. No: 46 /40 ALTINDAĞ / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan 397. Cadde üzerinde kuzey yönünde ilerlenirken sağ kolda Karapürçek Mimar Sinan Cami görüldükten yaklaşık 100m sonra sağa 309. Cadde yönüne dönülür. Cadde üzerinde sol kolda Karapürçek Stadyumu görüldükten sonra stadyumun bi minden sola 281. Cadde yönüne dönülür. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 200m sonra sol kolda 46 dış kapı no.lu binada yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde önemli ana ve bağlayıcı/ara arterler bulunmaktadır. Kuzeyinden Ankara Çevreyolu, güneyinden Yeşil Kuşak Caddesi geçmektedir. Bölgeye ulaşım dolmuş/otobüs gibi toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz konum olarak Altındağ İlçe Merkezine doğu sınır noktasında bulunmaktadır. Bölge tamamen konut fonksiyonlu gelişim göstermekle birlikte, konut amaçlı kullanılan 4 katlı, genel olarak 10‐20 yaşındaki yapılar mevcuttur. Şehir merkezine uzak konumlu bölgede cadde üzerinde yer alan binaların zemin ve bodrum katları genel olarak cari faaliyetlere yönelik kullanılmaktadır. Bölgede sağlık ocağı, eğitim kurumu ve ibadethane bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlamaktadır. Bu bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.
Özellikler: 40 bağımsız bölüm no.lu mesken nitelikli taşınmaz mimari projesin göre Ana Yapının 3. normal katında, apartman girişine ve 
281. Cadde cephe hattından binaya bakış istikametine göre sağ arka cephe konumlu ve güneydoğu ve güneybatı yönlerine cephelidir. Taşınmaz antre/hol, salon, 3 oda, mu ak, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Brüt ~ 111 m²(balkonlar dahil) kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz banka bilgi ve onayı dahilinde dışarıdan görülmüştür. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Bina; 22645 ada 13 parselde, 1931 m² arsa üzerinde konumlanmış olup ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında, 3/B yapı grubu, 2 bodrum + zemin kat + 3 normal kattan oluşmakta olup toplam 6 katlıdır. Ana taşınmaz tek parsel üzerinde 2 ayrı bina ve arasında geçiş holü planlanarak proje ve inşa edilmiş olup yerinde yapılan incelemelerde taşınmazlara blok ismi verilmediği tespit edilmiştir. Binada toplam 44 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul ara parsel üzerinde konumlu olup, dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binaya giriş güneybatı yönünden olmak üzere zemin kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Bina giriş holü ve kat hollerinde zeminler mermer kaplama, duvarları ~1.2m ye kadar mermer kaplama üzeri boyalıdır. Ana taşınmaz genel olarak bakımlıdır.
Not: 23/07/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.