COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesi'nde 2+1 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15064
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 85m2
Ada 22657
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 07/09/2015
Ruhsat Tarihi 03/12/2013
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karapürçek Mahallesi, 346. Sokak, Huzur Apartmanı, No:21/2 Altındağ/Ankara

Uzman Görüşü

Gelişmekte olan bölgede konumlu, Süleyman Şah Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Altındağ Belediyesi Spor Salonu civarı, ulaşımı rahat, yapı kullanım izin belgeli, yeni binada 2 oda 1 salon 85 m2 ekonomik daire; otoparkının ve asansörünün bulunması, iskan belgesinin bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

ÖzelliklerTaşınmaz 2 bağımsız bölüm numaralı konut nitelikli olup binanın 2. Bodrum katında 346. Sokak cephe hattına göre arka, sol yan cephede konumlu olup güney doğu cephelidir. Bina girişine göre sağ ­arka kısımda yer almaktadır. Taşınmaz iki cepheli olup komşu yapı yönlerine bakmaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt 85 m2 kullanım alanına sahiptir. Antre + 2 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 Wc + 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Binanın otoparkı, asansörü bulunmaktadır.

UlaşımAnkara İli, Altındağ İlçesi, Karapürçek Mahallesi, 22657 Ada, 4 Parsel, 980 m2 arsa üzerine konumlanmış olan binanın, 2. Bodrum katında yer alan 2 bağımsız bölüm numaralı konuttur. Karapürçek Mahallesi, 346. Sokak, Huzur Apartmanı, No:21/2 Altındağ/Ankara  adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşmak için Karapürçek Mahallesi ana arterlerinden olan 339. Cadde kullanılmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için 339. Cadde üzerinde batı istikametinde ilerlerken caddenin sağ kolda 345. Sokak ile kesiştiği noktadan 345. Sokak istikametine dönülür. Sokak üzerinde 85 metre ilerledikten sonra sol kolda taşınmazın konumlu olduğu 21 kapı numaralı Huzur Apartmanına ulaşım sağlanır. Taşınmaz konut kullanımının yoğun olduğu alt, orta gelir grubunda yer alan yatırımcıların tercih ettiği bir bölgede yer almaktadır. Taşınmaza 339. Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmazın altyapı olanaklarından istifadesi tamdır. Yakın çevresinde Rahmet Camii, Şerife Bacı M.T.A.L. ve Yeşilbayır Parkı yer almaktadır.

Not 03/12/2013 tarihli yapı ruhsat belgesi ve 07/09/2015 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.