1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Güneşevler Mahallesi'nde 8+1 Dubleks Daire

Bankadan 8 + 1 255m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17980
Oda Sayısı 8 + 1
Metre Kare 255m2
Ada 23323
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güneşevler Mahallesi 17.Cadde No:18 Daire:9 Altındağ/Ankara

Açıklama

Özellikler: 9 bağımsız bölüm numaralı "Çatı Aralıklı Konut" nitelikli taşınmaz binanın 3. normal katında, bina girişine göre sağ arka tarafta konumlu olup kuzeybatı ve kuzeydoğu yönlere cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 3.normal kati; antre, hol, salon, 4 oda, mutfak, wc ve 2 balkon hacimleri dahilinde brüt 125 m². çatı arası katı ise hol. 4 adet oda, banyo, wo ve teras hacimleri dahilinde brüt 75 m² (+55 m2 teras) olmak üzere taşınmaz toplam brüt 200 m² (+55 m2 teras) kullanım alanlıdır. Terasla birlikte toplam kullanım alanı 255 m2'dir.

Ana gayrimenkul: 985,11 m² yüzölçümlü 23323 ada 1 parsel numaralı arsa üzerine, betonarme yapı tarzında, ayrık nizamda, 2 bodrum+zemin+3 normal+çatı arası katlı olmak üzere toplam 6 katlıdır. Binanın 2.bodrum katında; sığınak, otopark, su deposu, hidrofor odası, jeneratör odası ile su saat nişi, 1.bodrum katında; 5 adet dükkan ile elektrik odası, zemin katında; 2 adet mesken, 1 adet dükkan ile bina girişi, 1. ve 2.normal katlarında; 3 er adet mesken, 3.normal katında ise 2 adet çatı aralı mesken ile 1 adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 17. Caddeye göre sağ yan taraftan, zemin kattan ve güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalı olup giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Mimari projeye göre binada asansör bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Ankara İli, Altındağ ilçesi, Güneşevler Mahallesi, 17. Cadde, No:18, Daire: 9 posta adresinde konumlanmaktadır. Konu mülke ulaşım için; bölgenin ana arterlerinden olan Celal Esat Arseven Caddesi üzerinde güneydoğu yönünde ilerlenirken sağa 19. Sokağa dönülünce soldaki 17. Cadde ile kesişen köşe parsel üzerindeki binada yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 10-15 yıllık 4-5 katlı zemin katları ile üst katları mesken fonksiyonlu betonarme tarzda yapılar, yeni inşaa edilen 4-5 katlı konut binaları ile 2-3 katlı 30-40 yıllık imalathaneler bulunmaktadır. Bölge alt ve orta gelir grubuna hitap etmektedir. Bölgenin altyapı ve ulaşım hizmetleri tamdir. Ulaşım, Celal Esat Arseven ile Taşdelen Caddeleri üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Altındağ Buz Pisti, Ali Ersoy İlkokulu ile Siteler Mobilyacılar Sitesi yer almaktadır. 

Not: Taşınmaz tapuda Ali Ersoy Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı "Çatı Aralıklı Konut" tur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.