1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Altındağ Beşikkaya Mahallesi'nde 3+1 145 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17102
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 21098
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 27/07/2010
Ruhsat Tarihi 30/01/2008
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beşikkaya Mahallesi, Karapürçek Caddesi, Karabey Apartmanı, No:33/8 Altındağ / ANKARA

Uzman Görüşü

"Karapürçek Caddesi üzerinde, iskanın bulunması ve 3 oda salon Brüt 145.00 m2 ara kat daire olması sebebiyle avantajlıdır."

Açıklama

Özellikler: 8 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, ana gayrimenkulün 2.normal katında, zemin kattan sağlanan bina girişine göre arka cephede yer almakta olup kuzeydoğu ve kuzeybatı cephelidir. Konu taşınmaz incelenen onaylı mimari projesine göre antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup eklentiler ve ortak alanlar hariç brüt 145 m2 kullanım alanlıdır. 

Ana Gayrimenkul, Ankara İli, Altındağ İlçesi, Beşikkaya Mahallesi (Tapuda Karapürçek Mahallesi), 21098 ada, 6 numaralı parselde, 1.052,00 m2 yüzölçümlü arsa, 3/B yapı grubunda, ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında, 2B + Z + 3 normal kat olmak üzere toplam 6 kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre, 2. bodrum katında sığınak, su deposu, kapıcı dairesi, 1 nolu mesken, 1. bodrum katında 2,3,4 nolu meskenler, zemin katında bina girişi, 3 adet dükkan, 1.normal kat dahil diğer normal katların her birinde 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Karapürçek Caddesi üzerinden olup ön cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası olup giriş kapısı camlı demir kapıdır.

Ulaşım: Ankara İli, Altındağ İlçesi, Beşikkaya Mahallesi (Tapuda Karapürçek Mahallesi), Karapürçek Caddesi, Karabey Apartmanı, No:33/8 (UAVT: 3009421425) posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza, bölgenin ana arterlerinden olan Özalp Caddesi üzerinde batı yönde ilerlerken yol bitiminden sağa Karapürçek Caddesi yönüne dönülerek konu taşınmaza sol kolumuz hizasında ulaşılır. Cephe olduğu yol asfalt olup araç ve yaya trafiği bakımından yoğun olmayan bir bölgedir. Bölge, kentin yeni yerleşim alanlarından olup genellikle zemin kat üzeri 3­4 katlı konut kullanımlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci düşük seviyede devam etmekte olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır.

Not: 30/01/2008 ­tarihli Yapı Ruhsatı ve 27/07/2010 tarihli Yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.