0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Amasya Merzifon'da 3+1 Ara Kat Daire

Şirketten 3 + 1 124m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19103
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
124m2
Ada:
1332
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
29
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
29.12.1994
Ruhsat Tarihi:
29.09.1993
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sofular Mahallesi Kısık Müftü Sokak No:10/3 Merzifon/AMASYA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2.normal katta tek daire olacak şekilde konumlanmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 124 m² kullanım alanlıdır. Bağımsız bölüm antre, mutfak, banyo, tuvalet, salon, 3 oda ve 2 balkon bölümlü olacak şekilde planlanmıştır. Ayrıca ana taşınmazın bodrum katında konu taşınmaza ait yaklaşık 10 m² alanlı kömürlük eklentisi bulunmaktadır.

Taşınmaz “Bodrum Kat + Zemin Kat + 4 Normal Kat + Çatı katı”ndan oluşan ana gayrimenkulde konumludur. Ana taşınmazın projesine aykırı olarak çatı katı inşa edilmiştir. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve güney cepheden sağlanmakta olup asansör mevcut değildir. Yapının dış cephesi plastik boyalı olup dış cephe ısı yalıtım uygulaması bulunmamaktadır. Açık/kapalı otopark imkanı bulunmamaktadır. Yapı içerisinde bireysel olarak kullanılmak üzere ana doğalgaz hattı bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın da yer aldığı eski 1 Ada 63 Parsel üzerinde, eski 62 Parselden 5,62 m2 lik kısmının zemine yönelik olduğuna dair beyan kaydı bulunmakta olup kat irtifakına esas bağımsız bölümler üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.  E3 nolu kömürlük taşınmaza aittir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.