COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Amasya Merzifon'da 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 87m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14025
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 335
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 31/12/2010
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mahsen Mahallesi, Lise Caddesi, Çanakkale Apt. No:39/8 Merkez/AMASYA

Açıklama

Özellikler: 10 bağımsız bölüm nolu "Mesken" nitelikli taşınmaz binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 4.Normal katında (son kat) ve sağ tarafta olacak şekilde konumlanmaktadır. Konu taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 87 m² kullanım alanı sahiptir. Bağımsız bölüm antre, mutfak, banyo, tuvalet, salon, 2 oda ve 2 balkon bölümlü olacak şekilde planlanmıştır. 

Ulaşım: Mahsen Mahallesi, Lise Caddesi, Çanakkale Apt. No:39/8 Merzifon /AMASYA adresinde bulunan konuttur. Taşınmaza araçla ulaşım için, ilçe merkezi olarak bilinen Merzifon Saat Kulesi istikametinden batı yönünde Atatürk Caddesi üzerinden ilerlenir. Cadde bitiminden sağa, konu taşınmazın da yer aldığı Lise Caddesine giriş yapılır. Cadde üzerinde kuzey yönünde ilerlenir. Lise Caddesi ile Taştan Sönmez Caddesi kesişiminden düz devam edildikten yaklaşık 300 m sonra konu taşınmazın da yer aldığı 39 dış kapı numaralı ana taşınmaz sol kol üzerinde konumlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Mahsen Cami, şehir stadı, Merzfion Belediyesi ve Merzifon Kaymakamlık Binası bulunmaktadır. Toplu taşıma araçlarının da güzergâhı olan Lise Caddesi güzergâhı üzerinde konumlu olması ulaşımda rahatlık sağlamaktadır.

Not: Konu taşınmaz kat irtifakına göre 10 bb nolu olup, adres kayıtlarında iç kapı numarası 8 olarak geçmektedir. Söz konusu durumun zemin katta yer alan 1 ve 2 bb nolu iş yerlerinin kapı numaralarının adres kayıtların da ana yapı içerisindeki meskenlerden bağımsız olarak düzenlenmiş olması nedeni ile oluştuğu tespit edilmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.