COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Amasya Merzifon Sofular Mahallesinde 172 m2 4+1 Daire

Şirketten 4 + 1 172m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 8852
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 172m2
Ada 45
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Sofular Mah.Ümit Sok. No: 1 2 nolu bağımsız bölüm Merzifon/ Amasya

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Amasya'nın Merzifon İlçesi Sofular Mahallesinde Ümit Sokak üzerinde konumlu 1 kapı no'lu binanın 1. katındaki 2 nolu bağımsız bölümdür. Yakın çevresinde mesken olarak kullanılan 4-5 katlı binalar ve konut siteler yer almaktadır. Merkezi konumları ve ulaşım kolaylığı taşınmazların değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge Merzifon Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir. 
Özellikler: 2 no'lu bağımsız bölüm kat, kattaki konum, kullanım alanı ve mimari olarak projesine uygundur. 2 nolu bağımsız bölüm binanın 1. normal katında konumlu dairedir. Taşınmaz antre-koridor, salon, 4 adet oda, mutfak, kiler, çamaşırlık, banyo, WC ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup 172 m2 kullanım alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Taşınmazın konumlandığı bina; bitişik nizamda inşa edilmiş olup bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Mimari projeye göre binanın bodrum katında; sığınak ve kömürlükler; zemin katında; 1 adet daire ve garaj, 1. normal katında 1 adet daire, diğer normal katların herbirinde ise ikişer adet daire olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.
Not: 31/12/1993 tarihli yapı kullanma izni mevcuttur.