Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Amasya Merzifon Harmanlar 4+1 155 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 155m2

Özellikler

Tapu no 5894
Pafta G34b15d01a
Ada 1359
Parsel 151
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm G 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Harmanlar Mah. Demokrasi Cad. No:31 Derya Apartmanı G Blok 4. Kat Bağımsız Bölüm No:13 Merzifon/Amasya

Amasya Merzifon Harmanlar 4+1 155 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım:  Merzifon ilçesi ana arterlerinden Demokrasi Caddesi (E: Kaşif Mercan Caddesi) üzerinde batı istikametinde ilerlerken sağ tarafta kalan Atatürk İlköğretim Okulu geçilir ve aynı yönde yaklaşık 320 metre kadar daha ilerlendikten sonra sol tarafta yer alan ve Demokrasi Caddesine cepheli konu taşınmaza ulaşılır. Bölgede imar yapılaşması tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazın ana cadde üzerinde konumlanması nedeniyle ulaşımı oldukça kolaydır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. 

Özellikler: 13 nolu bağımsız bölüm, binaya ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 4. normal katında ve arka orta tarafta yer almakta olup tek yöne (doğu) cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 155 m² kullanım alanlı antre, hol, salon, 4 oda, mutfak, banyo, WC, kiler ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Dairenin iki odası aydınlık hacmine bakmaktadır. Taşınmazın güncel iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

 Bina 2 bodrum, zemin, 4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. 2. Bodrum katta; ortak kullanım ait alanlar(sığınak, otopark), 1. bodrum katta zemin katta yer alan işyerinin ek kısmı, Zemin katta 2 adet işyeri, 1. katta işyeri eki, 2. , 3. ve 4. normal katların her birinde ise 5?er adet mesken olmak üzere binanın tamamında toplam 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi mimari projesine göre ve yerinde 1. bodrum kat seviyesinden ve batı cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı, ve balkon korkulukları demir doğrama malzemeden mamuldür. Binanın çatısı ahşap üzeri kiremit örtülü olup dış cephesi ise akrilik esaslı dış cephe boyalıdır.

19/10/2000  tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (iskan), 02/05/1997  tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.