1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyonkarahisar Merkez Esentepe Mahallesi'nde 3+1 126 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 126m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17245
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 126m2
Ada 4562
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esentepe Mahallesi 325. Sokak No:24 K:3 D:7 Merkez/Afyonkarahisar

Açıklama

Özellikler: Mesken vasıflı, 2 blok B girişi 7 no'lu bağımsız bölüm, binanın 3. katında ve son katta yer almaktadır. Cephe alınan 325 Sokaktan binaya bakıldığında binanın sol tarafında konumludur. Mimari projesine göre 126 m2 alanlı olan daire, antre, 3 oda, salon, mutfak, kiler, banyo, wc ve 2 balkondan oluşmaktadır. 

2005 yapımı olan ana gayrimenkul betonarme karkas yapı sisteminde, ayrık nizam ve 2 girişli olarak inşa edilmiş olup, 2 bodrum kat+zemin kat+ 3 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Afyon Tapu Müdürlüğünde incelenen kat irtifakına esas mimari projesine göre 2. bodrum katta sığınak ve kiler, 1. bodrum katta 8 adet depo, zemin ve her bir normal katta 4'er adet mesken olmak üzere toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün her 2 girişi de zemin kattan, A girişi cephe alınan Şair Ali Türk Keskin Caddesinden baktığında sağ yan cepheden 325 sokak üzerinden verilmiştir. Dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı ve balkon korkulukları doğramadır. 

Ulaşım: Afyon kent merkezinden Konya yönüne doğru Adnan Menderes Bulvarı üzerinde ilerlerken yolun sağında bulunan 2M Migros mağazasının hemen yanından sağa dönüp Şair Ali Türk Keskin Caddesine girilerek yaklaşık 800 metre kadar ilerlendiğinde sağda köşede konumlu ana gayrimenkule ulaşılır. 

Not: Taşınmaz tapuda 7086 parsel iken uygulama görmüş ve 4562 ada 18 parsel olmuştur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.