Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Afyonkarahisar Bolvadin Bademli'de 3+1 224 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 224m2

Özellikler

Tapu no 5415
Pafta 0
Ada 535
Parsel 264
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bademli Mahallesi, Emirdağ Caddesi, No:184/1, Bolvadin AFYONKARAHİSAR

Açıklama

Ulaşım: Değerleme konusu taşınmaza ulaşmak için Bolvadin şehir merkezinden Hükümet Konağı önünden hareket ile 160 m. kuzeye İstasyon Caddesi boyunca ilerlenir ve sola Yörükzade Ahmet Efendi Bulvarı'na dönülür. Yaklaşık 800 m. sonra Keresteciler Caddesine girilir ve 400 m. sonra sağa Eskişehir­-Konya karayoluna dönülür. 3,6 km. sonra İlkay Caddesi'ne dönülür ve ilk sağa Emirdağ Caddesi'ne dönülür. Konu taşınmaz 1,5 km. sonra sol tarafta konumludur. Taşınmazın bulunduğu kesim; Bolvadin İlçesinin en geniş ve prestijli bulvarının bulunduğu bir bölgedir. Bulvar üzerinde çok sayıda resmi kurum, okul, kentsel donatı ve park alanları bulunmaktadır. Yapılaşma hızı orta düzeyde olan bölgede boş arsa oranı %10 civarındadır. Zemin katlarında seyrekte olsa perakende ticaretin görüldüğü bölge genel olarak konut yapılaşmasının yoğun olduğu bir bölgedir. Şehir merkezine yakın konumda olup; ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Bölge tüm belediye hizmetlerinden eksiksiz olarak yararlanmaktadır.


Özellikler: Projesine göre taşınmaz bina girişine karşıdan bakıldığında sağ tarafta yer almaktadır. 3.kat yaklaşık brüt 165 m2 alana sahip olup; antre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, WC ve kışlık teras hacimlerinden, çatı katı yaklaşık brüt 59 m2 alana sahip; antre, banyo, WC, kiler ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Bankanız bilgisi dahilinde taşınmaz içerisine girilememiş olup dışarıdan ekspertiz yapılmıştır.

Ekspertize konu taşınmazın bulunduğu bina; 948,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde konumlu olup, parsel üzerinde tek yapı bulunmaktadır. Bina tek girişli olup, Emirdağ Caddesi'nden bakıldığında binanın ön cephesinden batı cephesinden zemin kat seviyesindendir. Yapı bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 katlı bir binadır. Binanın bodrum katında sığınak ortak alanı ve 3 adet mesken; zemin katında bağımsız bölüm 4, 5, 6 ve 7 no.lu meskenler; 1.katında bağımsız bölüm 8, 9, 10 ve 11 no.lu meskenler; 2.katında bağımsız bölüm 12 ve 13 no.lu meskenler; 3.katında ve çatı katında 14 ve 15 nolu dubleks meskenler olmak üzere binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı camlı alüminyum doğrama; giriş holü, kat holleri zemini ve merdiven basamakları mermerdir. Giriş holü ve kat hol duvarları plastik boyalıdır. Balkon ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Taşınmaz bireysel abone doğalgaz kombi ile ısınmaktadır. Asansörü olan binanın arka bahçesi otopark alanı olarak ayrılmış olup; parsel çevresi beton yapı elemanları ile çevrilidir.

Not: 14/04/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 05/09/2016 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.