COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adıyaman Kahta Atatürk Mahallesi'nde 60 m2 Dükkan

Bankadan 60m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15431
Metre Kare 60m2
Ada 301
Parsel 2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 33
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 23
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Cad. No:23 A / KAHTA / ADIYAMAN

Açıklama

Cumhuriyet caddesi üzerinde konumlu, yaklaşık 30 yıllık betonarme, TAM HİSSELİ ARSASI 99.11m2 üzerinde Brüt 60,00 m2 MÜSTAKİL DÜKKAN

Özellikler: Ana gayrimenkul cins tahsisli olup Kargir Dükkan nitelikdir. Taşınmaz yaklaşık 30­35 yıllık kargir dükkandır. Taşınmaz banka mülkiyeti olup dışarıdan incelenmesi talep edilmiştir. İç mekan detaylı incelenmemiştir. Bina dış cephesinde kepenk bulunmaktadır. Taşınmazın içi tek galeri hacimli olup kapa inşaat halindedir. Taşınmaz iç mekan resmi rapor ekindedir. Taşınmaz kiracılı konumda olup mülteci göçmen tarafından motor bisiklet tamir dükkanı olarak işletilmektedir. Dükkan bakımsız durumda olup herhangi bir çevresel özelliğe sahip değildir.

Ana taşınmaz cins tahsisli olup kargir dükkan niteliklidir. Ana gayrimenkul tapu kaydına göre Adıyaman İli, Kahta İlçesi, Atatürk Mahallesi, 301 Ada 2 Parsel ve 99.11 m2 alanlıdır. Kahta Belediyesinde konu mülke ait herhangi bir resmi evrak bulunmamaktadır. Parsel üzerinde tek katlı betonarme dükkan bulunmaktadır. Kadastro müdürlüğünde yapılan incelemede konu mülkün paftasında işli olduğu ve yaklaşık 60m2 alanlı olduğu ilgili memurdan şifahen öğrenilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bölgede marangozların hizmet verdiği fakat yeni marangozlar sitesinin açılması ile burada dükkanlar talep görmediği öğrenilmiştir. Bina dış cephesi betonarme halde olup kepenk bulunmaktadır

Ulaşım: Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Sokak No: 15 A Katta – Adıyaman posta adresinde müstakil (dükkandır kesin uavt kodu tespiti için belediyeden teyit edilmesi önerilmektedir.) Taşınmaz konum ve ulaşa bilirlik açısından merkezi konumdadır. Cepheli olduğu Cumhuriyet sokak ~ 120 mt doğuda ana aks Adeviye Bulvarı irtibatlıdır. Referans olarak Eski Ziraat Bankasının doğusunda konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede yoğunlukta mevcut eski ve çok az sayıda yeni yapılaşmalar bulunmakta olup, Yakın çevresinde Belediye, Türk Telekom, çeşitli iş yerleri, ofisler, kurum binaları vb gibi alanlar bulunmaktadır. Taşınmaza ana cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.